Manisadasondakika.com, manisahaberi, manisahaber ,  manisagündem, manisaajanhaberleri,  manisakazahaberleri, manisadadeprem,

TATLI USTASI MURAT KELEŞ UYARDI

TATLI USTASI MURAT KELEŞ UYARDI Manisa Acı Badem Pastanesi işletmecisi ve tatlı ustası Murat Keleş Kurban Bayramında tatlı tüketiminde artığını belirterek, merdiven altı diye tabir edilen seyyar tatlıcılardan ve nerede üretildiği belli  olmayan  tatlılardan uzak durmaları konusunda vatandaşları uyardı. COVİD-19 salgını nedeniyle zor günler geçiren ülkemiz normalleşme ile birlikte ve  Kurban Bayramına  sayılı günler kala […]

TATLI USTASI MURAT KELEŞ UYARDI
08 Temmuz 2021 - 20:24 'de eklendi ve 5904 kez görüntülendi.

TATLI USTASI MURAT KELEŞ UYARDI

Manisa Acı Badem Pastanesi işletmecisi ve tatlı ustası Murat Keleş Kurban Bayramında tatlı tüketiminde artığını belirterek, merdiven altı diye tabir edilen seyyar tatlıcılardan ve nerede üretildiği belli  olmayan  tatlılardan uzak durmaları konusunda vatandaşları uyardı.

COVİD-19 salgını nedeniyle zor günler geçiren ülkemiz normalleşme ile birlikte ve  Kurban Bayramına  sayılı günler kala tatlı satışlarında bir hareketlilik yaşanıyor.  Manisa’da pasta ve tatlı sektöründe önce gelen Acı Badem Pastanesi işletmecisi Murat Keleş merdiven altı diye tabir edilen pasta ve tatlılardan ayrıca glikoz kullanılan tatlılardan  uzak dururması gerektiğini söyledi.

Acı Badem Pastanesi işletmecisi Murat Keleş şöyle dedi;

“Vatandaşlar ucuz satılan tatlı, şekerleme türlerine kesinlikle itibar edilmemeli. Vatandaşlarımızın bunlara rağbet etmemesi gerekir çünkü maliyeti düşürmek için her şeyin maliyeti olan bir üründe kalite arıyorsanız fiyatı biraz yüksek olabilir. Merdiven altı ve düşük fiyata satılan tatlılar glikoz karışımı vardır. Öncelikle vatandaşlarımız tatlı alırken tanınmış markalardan ve üretildiği yer belli olan markalardan almaları gerekmektedir.  Yediğiniz tatlı boğazınızı yakıyorsa glikoz kullanılmıştır. Glikozu bu şekilde daha rahat anlayabiliriz. Bizlerde  Acı Badem Pastanesi olarak önce sağlık  sonra müşteri memnuniyeti diyoruz ve sağlıklı  ürünler üretiyoruz. Kaliteli ürünleri Manisalılara ve Tüm Ege Bölgesine   gönderiyoruz. Vatandaşlarımız kurban bayramına sayılı günler kala ve normalleşmenin başlarında bu konulara  dikkat etmesini istiyoruz “ şeklinde konuş.

      

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5