Manisadasondakika.com, manisahaberi, manisahaber ,  manisagündem, manisaajanhaberleri,  manisakazahaberleri, manisadadeprem,

Atabey Anaokulu Baba Destek Eğitimi ikincisini  düzenledi

Manisa Yunusemre Atabey Anaokulu Baba Destek Eğitimi (BADEP) Programının öğrenci velisi babalara 10 haftalık eğitim verdi. Eğitimi başarı ile tamamlayan velilere sertifikaları  verildi. Manisa’nın  Yunusemre ilçesinde faaliyet gösteren  Atabey Anaokulu Baba Destek Eğitimi ikincisini  düzenledi.  Atabey Anaokulu Müdürü Keziban Rakıcı Özcan  eğitimin başarılı bir şekilde tamamlandığını açıklayarak “Atabey Anaokulu’nda eğitim öğretim gören öğrencilerin babalarına Anne […]

Atabey Anaokulu Baba Destek Eğitimi ikincisini  düzenledi
24 Haziran 2021 - 13:36 'de eklendi ve 2612 kez görüntülendi.

Manisa Yunusemre Atabey Anaokulu Baba Destek Eğitimi (BADEP) Programının öğrenci velisi babalara 10 haftalık eğitim verdi. Eğitimi başarı ile tamamlayan velilere sertifikaları  verildi.

Manisa’nın  Yunusemre ilçesinde faaliyet gösteren  Atabey Anaokulu Baba Destek Eğitimi ikincisini  düzenledi.  Atabey Anaokulu Müdürü Keziban Rakıcı Özcan  eğitimin başarılı bir şekilde tamamlandığını açıklayarak “Atabey Anaokulu’nda eğitim öğretim gören öğrencilerin babalarına Anne Çocuk Eğitim Vakfı ‘nın (AÇEV)  katkılarıyla “Baba Destek Programı” eğitimi verildi. Eğitim 10 hafta gibi bir sürede  ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı  Gönüllüleri Nihat Erdoğan ile  Tuncay Kenci  tarafından Baba Destek Eğitimi gerçekleştirildi.  Eğitime 2. Grup halinde toplama  24 velimiz katıldı. Atabey Anaokulu olarak bu tür  eğitimlerimiz  ve projelerimiz devam edecek “ şeklinde konuştu.

Öğrenci velileri ise eğitime katıldıkları için mutlu olduklarını dile getirdi ve eğitimde emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5