Manisadasondakika.com, manisahaberi, manisahaber ,  manisagündem, manisaajanhaberleri,  manisakazahaberleri, manisadadeprem,

öğrencilere kitap sevgisi kazandırmak amacıyla “Sıradışı Okumalar Atölyesi” eTwinning projesine katıldılar

öğrencilere kitap sevgisi kazandırmak amacıyla “Sıradışı Okumalar Atölyesi” eTwinning projesine katıldılar Yunusemre Çağatay Uluçay İlkokulu okul öncesi öğretmenleri Hafize Dağdelen  ve Melek Çaramık  öğrencilere kitap sevgisi kazandırmak amacıyla “Sıradışı Okumalar Atölyesi” eTwinning projesine katıldılar. Yunusemre Çağatay Uluçay İlkokulu çocukların kitap okuma oranlarını arttırmak ve çocuklara kitap sevgisi kazandırmak amacıyla önemli bir projeyi hayata geçirdi. Proje […]

öğrencilere kitap sevgisi kazandırmak amacıyla “Sıradışı Okumalar Atölyesi” eTwinning projesine katıldılar
07 Haziran 2021 - 17:47 'de eklendi ve 2622 kez görüntülendi.

öğrencilere kitap sevgisi kazandırmak amacıyla “Sıradışı Okumalar Atölyesi” eTwinning projesine katıldılar

Yunusemre Çağatay Uluçay İlkokulu okul öncesi öğretmenleri Hafize Dağdelen  ve Melek Çaramık  öğrencilere kitap sevgisi kazandırmak amacıyla “Sıradışı Okumalar Atölyesi” eTwinning projesine katıldılar.
Yunusemre Çağatay Uluçay İlkokulu çocukların kitap okuma oranlarını arttırmak ve çocuklara kitap sevgisi kazandırmak amacıyla önemli bir projeyi hayata geçirdi. Proje kapsamında öğrenciler yaş seviyesine uygun kitapları seçerek her ay bir kitap olmak üzere okuma saatleri düzenledi. Okudukları kitapların kapak tasarım çalışmalarını, oku-düşün-göster etkinliklerini ve sıradışı meydan okumalarını yaparak kitapları özümsemelerini ve küçük kitap kurtlarımıza kitap sevgisi aşılama hedeflendi.
Yunusemre Çağatay Uluçay İlkokulu okul öncesi Öğretmeni Hafize Dağdelen “Öğrenciler her ay okudukları kitapların yazarıyla buluşarak yazarlarla tanışma heyecanı yaşadılar. Kitap üzerine söyleşi yapma imkanı buldular. Çeşitli web2 araçlarını ve teknolojiyi kullanarak eğlenceli etkinlikler yaptılar. Öğrencilerimiz kitap okuma ve kitap sevgisi kazanmış oldular” şeklinde konuştu.

Yunusemre Çağatay Uluçay İlkokulu okul öncesi öğretmen Melek Çaramık ise “Öğrencilerimiz sıradışı meydan okuma çalışmaları ile kitapların büyülü dünyasında adeta yolculuğa çıktılar. Okuma yazma bilmemelerine rağmen başladıkları bu projeyi birer kitap kurdu olarak tamamlayan öğrencilerimizi üstün gayretleri için tebrik ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Yunusemre İlçe Milli Eğitim Müdürü Yıldıray Demirtaş ise küçük yaşta öğrencilere kitap sevgisi kazandırmak amacıyla sıradışı okuma atölyesi eTwinning projesi önemli olduğuna vurgu yaptı. Emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilere teşekkür etti.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5