ORGANİK ÜRÜNLER MANİSA’DA SATILIYOR

ORGANİK ÜRÜNLER MANİSA’DA SATILIYOR Manisa’nın Yunusemre ilçesi Muradiye Mahallesi, Bayındır Sokak, No:14/A faaliyet gösteren Baba Çiftliği Manisa’nın bir çok Market, Bakkal,  Mandıra ve Şarküteri günlük doğal ürünlerin dağıtımını  ve satışını gerçekleştiriyor. Baba Çiftliği  işletmeciliğini yapan İsmail Karacaoğlu basın mensuplarına yaptığı açıklamada Manisa ve  İzmir’e doğal ürünlerin dağıtımını  yaptıklarını belirterek hedeflerinin Ege Bölgesine tüm doğal ürünleri […]

ORGANİK ÜRÜNLER MANİSA’DA  SATILIYOR
21 Mart 2021 - 18:44 'de eklendi ve 2615 kez görüntülendi.

ORGANİK ÜRÜNLER MANİSA’DA SATILIYOR

Manisa’nın Yunusemre ilçesi Muradiye Mahallesi, Bayındır Sokak, No:14/A faaliyet gösteren Baba Çiftliği Manisa’nın bir çok Market, Bakkal,  Mandıra ve Şarküteri günlük doğal ürünlerin dağıtımını  ve satışını gerçekleştiriyor.

Baba Çiftliği  işletmeciliğini yapan İsmail Karacaoğlu basın mensuplarına yaptığı açıklamada Manisa ve  İzmir’e doğal ürünlerin dağıtımını  yaptıklarını belirterek hedeflerinin Ege Bölgesine tüm doğal ürünleri dağıtmak olduğunu  ve bir telefon kadar yakın olduklarını  söyledi. Baba Çiftliği  işletmecisi İsmail Karacaoğlu  sözlerine şöyle devam etti;

“Ezine peyniri, hakiki ezine, dereköy ezine, sert ezine, yumuşak ezine, , bir yıllık tulum, iki yıllık tulum peynir bulunmaktadır. Kendi ürünümüz olan çeçil peyniri, örgü peynir, Bergama tulum peyniri, kilosu 25 TL’ye satılan beyaz peynirimiz, yarım yağlı tost kaşar peynirimiz, kaymak vardır. Kilosu 15 TL olan Maraş dondurması, eti bol mantı, karakovan balı, Artvin balı, açık zeytin, kostiksiz zeytin, katkı maddesi bulunmayan meyve suları mevcut. Ayrıca ürünlerimizin % 90’ Kütahya Akdağ Yaylası Dereköy’de üretiliyor. Hakiki yayla tereyağımız mevcut olmakla birlikte köy peynirlerimiz hakiki köy peyniridir, Organik ürünlerimizi Manisa ve İzmir’e  toptan ve perakende olarak satışını gerçekleştiriyoruz”  şeklinde konuştu.

Baba Çiftliği  Satış Temsilcisi  Hüseyin Raşit Karacaoğlu ise kendi marka adı altında 150 çeşit ürün ürettiklerini belirterek “Toptan ve parekende servisimiz var. İzmir, Manisa ve İzmir Aliağa’da aktifiz. Manisa Merkezde referans gösterebileceğimiz Kelebek Şarküteri, Ersoy Mandıra, Feyza’nın Çiftliği, Taşköy Şarküteri, Çayırlar Mandıra, Ağırlar Mandıra, Yunus Mandıra, File Market, Fatih AVM, Hizmet Market, Köşem Market, Baydoğan AVM, Toprak Şarküteri ve Taşköy Mandıra’dan ürünlerimize ulaşabilirler.  Bize cep telefonundan ulaşmaları yetiyor. Manisa’da çok güzel noktalara eriştik. Ürünün geri dönüşü, kalitesi bakımından ve müşteri memnuniyeti bakımından verdiğimiz noktalarda da ürün kalitesi bakımından memnuniyet var. Üretimimizi Kütahya ve Antalya Elmalı bazlı gerçekleştiriyoruz. Sipariş için telefon numaramız 0553 129 27 02 / 0530 691 43 42 ve adresimiz ise Muradiye Mahallesi, Bayındır Sokak, No:14/A Yunusemre / MANİSA’dır. Tüm müşterilerimizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER