Manisadasondakika.com, manisahaberi, manisahaber ,  manisagündem, manisaajanhaberleri,  manisakazahaberleri, manisadadeprem,

Manisa Bilgi Plus’dan  Manisa’da Bir İlk

Manisa Bilgi Plus’dan  Manisa’da Bir İlk Manisa Bilgi Plus Manisa’nın  sadece LGS üzerine  çalışan tek kurumu  olarak Manisalılara hizmet vermeye devam ediyor.  Ayrıca  kurum bünyesinde bir aile terapistinin görev yapacağını ve bu sayede  öğrencilerin başarısına katkı sağlayacağını belirtildi. Kendine ait otoparkı , yeşil alanı olan sağlık koşullarına son derece uygun bir mimari yapıya sahip olan […]

Manisa Bilgi Plus’dan  Manisa’da Bir İlk
22 Şubat 2021 - 15:41 'de eklendi ve 3294 kez görüntülendi.

Manisa Bilgi Plus’dan  Manisa’da Bir İlk

Manisa Bilgi Plus Manisa’nın  sadece LGS üzerine  çalışan tek kurumu  olarak Manisalılara hizmet vermeye devam ediyor.  Ayrıca  kurum bünyesinde bir aile terapistinin görev yapacağını ve bu sayede  öğrencilerin başarısına katkı sağlayacağını belirtildi.

Kendine ait otoparkı , yeşil alanı olan sağlık koşullarına son derece uygun bir mimari yapıya sahip olan ve kısa süre önce açılmasına rağmen yapmış olduğu sosyal ve kültürel  etkinliklerle kendisinden sıkça söz ettiren Manisa Bilgi Plus,  deneyimli ve tecrübeli öğretmen kadrosu ile ön plana çıkmaya başardı.

Eğitim hayatına kısa süre önce başlayan Manisa Bilgi Plus’ın  öğrencileri de , öğrenci velileri de kurslardan memnun olduğunu  dile getirdiler.

Manisa Bilgi Plus kurum müdürü Meryem Gültekin  kurumun başarısının sırrını basın mensupları ile paylaştı. Manisa Bilgi Plus kurum müdürü Meryem Gültekin  ”kurumumuza sınırlı sayıda öğrenci alıyoruz . Eğitime ve kaliteye önem veriyoruz.  Tabi ki çalışan arkadaşlarımızın tecrübesi de eklenince  başarı geliyor “ şeklinde konuştu.

ÖĞRENCİLERİN YAŞ VE GELİŞİM DÜZEYLERİNİ  DİKKATE ALIYORUZ.

Manisa Bilgi Plus olarak ailelerin öğrencilerin gelişim ve  yaş düzeyini  dikkate aldıklarını belirten kurum müdürü Meryem Gültekin    bunun için Manisa’da önemli bir çalışma içerisine olduklarını  kurum bünyesinde bir aile terapistinin görev yapacağını ve bu sayede  öğrencilerin başarısına katkı sağlayacağını dile getirdi. Manisa Bilgi Plus kurum müdürü Meryem Gültekin    sözlerine şöyle devam etti;

“Manisa Bilgi Plus ‘ın öğrencilere ve velilere de açtığımız kurslarda  kursa katılanlar ve aileleri   memnuniyetlerini  diler getiriyorlar. Bu memnuniyetler bizleri mutlu ediyor.  Pandemi döneminde bahçemizin olması psikolojik açıdan rahatlatıyor. Sosyal çevreye uyum konusunda da  katkı sağlıyor. Pandemi  döneminde, öğrencilerimizi uzaktan eğitim sürecinde  okul programlarına göre ders planı ayarladık. Sürekli görüşme halinde olduk. Uzaktan eğitim sürecinde haftalık ödevler, kurumumuzun soru bankaları ve öğretmenlerimizin,  öğrencilerimiz için hazırladığı bireysel sorularımızla her daim öğrencilerimizin yanında olduk. Özel rehberlik servisimizin öğrencilerimiz için hazırladığı haftalık ders planında verilen soru ödevlerinin bire bir kontrolü öğretmenlerimizin kontrolü eşliğinde sağladık. Ayrıca pandemi döneminde kurumumuz üç günde bir ilaçlama yapıldı. Maske, mesafe ve Temizlik kuralına uyum sağladık” ifadelerini kullandı.

Öte yandan 1-5 mart tarihleri arasında bursluluk sınavı yapılacağı ve 0 236 234 42 43 nolu telefondan geniş bilgi alınabileceği öğrenildi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5