MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Manisa’da Genç Kızlar ve Yıldız Kızlar Voleybol Cumhuriyet Kupası gerçekleştiriliyor

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet’in ilanının 97. yılında Genç Kızlar ve Yıldız Kızlar Voleybol Cumhuriyet Kupası gerçekleştiriliyor. Turnuva 30 Ekim’de sona erecek. Genç kızların maçları Atatürk Spor Salonunda, yıldız kızlar ise Çok Amaçlı Spor Salonunda oynuyor. Çok Amaçlı Spor Salonunda oynanan Yıldız Kızların ilk maçında Yunusemre Belediyespor, Saruhanlı Belediyespor’u 2-0 yenmeyi başardı. […]

Manisa’da Genç Kızlar ve Yıldız Kızlar Voleybol Cumhuriyet Kupası gerçekleştiriliyor
21 Ekim 2020 - 17:57 'de eklendi ve 63 kez görüntülendi.

Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet’in ilanının 97. yılında Genç Kızlar ve Yıldız Kızlar Voleybol Cumhuriyet Kupası gerçekleştiriliyor. Turnuva 30 Ekim’de sona erecek. Genç kızların maçları Atatürk Spor Salonunda, yıldız kızlar ise Çok Amaçlı Spor Salonunda oynuyor.
Çok Amaçlı Spor Salonunda oynanan Yıldız Kızların ilk maçında Yunusemre Belediyespor, Saruhanlı Belediyespor’u 2-0 yenmeyi başardı.
Cumhuriyet ilanının 97. yılını kutlayan Manisa Voleybol İl Temsilcisi Ahmet Dalkıran, Cumhuriyet Kupası’na gençler ve yıldızlarda 9 takımın katıldığını belirterek, bütün takımlara başarılar diledi.
Genç Kızlarda Yunusemre Belediyespor, Laleli Zaferspor, Soma Ilgazspor ve Turgutlu Belediyespor mücadele ediyor.
Yıldız Kızlarda Manisa Büyükşehir Belediyespor, Yunusemre Belediyespor, Laleli Zaferspor, Saruhanlı Belediyespor ve Turgutlu Belediyespor yer alıyor.
Maçlar kazanılmış 2 set üzerinden oynanıyor. Dereceye giren ilk 3 takıma ödülleri düzenlenen törenle takdim edilecek.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5