Manisadasondakika.com, manisahaberi, manisahaber ,  manisagündem, manisaajanhaberleri,  manisakazahaberleri, manisadadeprem,

Manisa Alaşehir’de MHP 14. İlçe Kongresini Gerçekleşti

Manisa Alaşehir  ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 14. Alaşehir ilçe kongresini gerçekleşti. Kongre COVİD-19 nedeniyle tedbirler altında açık alanda yapıldı. Kongrede MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, MKYK üyesi Gülay Özcan, MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal ve yönetimi,İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi,İl ve İlçe Ocak Başkanı ve yönetim,Ak Parti İlçe Başkanı […]

Manisa Alaşehir’de MHP 14. İlçe Kongresini Gerçekleşti
12 Eylül 2020 - 19:07 'de eklendi ve 2350 kez görüntülendi.

Manisa Alaşehir  ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 14. Alaşehir ilçe kongresini gerçekleşti. Kongre COVİD-19 nedeniyle tedbirler altında açık alanda yapıldı.

Kongrede MHP Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, MKYK üyesi Gülay Özcan, MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal ve yönetimi,İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi,İl ve İlçe Ocak Başkanı ve yönetim,Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar Demirel ve yönetimi ,Sivil toplum örgütleri ve temsilcileri katıldı.

Tek adayla girilen seçimde  Necdet Türk  yeni başkan oldu.Türk”Hayırlısı ile MHP’nin Alaşehir’de 14.İlçe kongresini yaptık.Bizi buraya layık gören büyüklerimizi küçüklerimizi Alaşehir’imize çok teşekkür ederim” dedi.

MHP Grup vekili Erkan Akçay”Hem MHP hem Cumhur İttifakı olarak 2023 yılı Lider Ülke Türkiye hedefinin çok önemli bir adımı olarak değerlendiriyoruz bu ilçe kongrelerimizi”dedi.

MHP eski İlçe Başkanı Ali Uçak ”Genel  Başkanımız Devlet Bahçeli ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda Ülkemiz için,Milletimiz için,Vatanımız için,Bayrağımız için,Alaşehir’imiz için,Manisa’mız için elimizden geldiği kadar ne gerekiyorsa sonuna kadar yapacağız”dedi.

HABER:MUSTAFA  YAĞIZ/ALAŞEHİR

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5