Karaköyspor Futbol Kulübü Alt Yapıya Önem Veriyor

Karaköyspor Futbol Kulübü Alt Yapıya Önem Veriyor Manisa Süper Amatör Küme takımlarından Karaköyspor Futbol Kulübü, alt yapıya önem veriyor. Alt yapı takımları yeni sezon hazırlıklarına Gökhan Çapar yönetiminde başladı. 8 Eylül Futbol sahasında gerçekleşen idmanı Karaköyspor FK Başkanı Osman Yıldırım, Karaköyspor Teknik Direktörü Ferdi Öztürk ziyaret etti. Genç futbolculara önemli tavsiyelerde bulunan Karaköyspor FK Başkanı […]

Karaköyspor Futbol Kulübü Alt Yapıya Önem Veriyor
03 Eylül 2020 - 14:43 'de eklendi ve 1625 kez görüntülendi.

Karaköyspor Futbol Kulübü Alt Yapıya Önem Veriyor

Manisa Süper Amatör Küme takımlarından Karaköyspor Futbol Kulübü, alt yapıya önem veriyor. Alt yapı takımları yeni sezon hazırlıklarına Gökhan Çapar yönetiminde başladı. 8 Eylül Futbol sahasında gerçekleşen idmanı Karaköyspor FK Başkanı Osman Yıldırım, Karaköyspor Teknik Direktörü Ferdi Öztürk ziyaret etti.
Genç futbolculara önemli tavsiyelerde bulunan Karaköyspor FK Başkanı Osman Yıldırım, “Sağlık en başta geliyor arkadaşlar. Sağlık olmadıktan sonra bu işin hiçbir önemi yok. Malum tekrar bu hastalık bir şekilde nüksetti, fazlalaşıyor gibi görünüyor. Ama tabi bu spor yapmamıza engel değildir. Her şekilde ne olursa olsun sizler her dal da spor yapacaksınız. Burada her zamana kulüp başkanı, yöneticiler ve hocalar ile beraber yanınızdayız. Bu sene Allah nasip ederse yeni bir oluşum, yeni bir vizyon. Kulübümüzde birkaç kategoride farklı farklı işler yapmaya çalışacağız ki yapıyoruz da. Kulübün şuan ki sorumlusu 10 yıldır Yunusemre Belediyespor’da alt yapı koordinatörü Ferdi hocamız Ferdi Öztürk bundan sonra A takımın başında sizlerin hocası olacak. Onun yanında akabinde Gökhan Çapar ve yardımcıları Taylan hocamız var. Atletizm ile ilgili de Kudret Arabacı hocamız var. 4 tane alt yapıdaki hocalarımızla beraber Karaköy Spor Kulübü olarak güzel işler yapmaya çalışacağız. Bundan sonra Karaköy Spor Kulübü bir kurumsal kulüp gibi alt yapılarda aynı Altınordu örneği gibi yeni gençler, yeni nesiller yetiştireceğiz Allah’ın izniyle. Amacımız burada sadece sizlere hizmet arkadaşlar. Kulüp için bir servis arabası aldık. Karaköyspor olarak giydirip maçlarda, antrenmanlarda kullanmak için hiç kimsiye ihtiyaç duymadan kendi ihtiyaçlarımız için kullanacağız. Kulüp olarak bir şeyler yapmaya çalışıyoruz, sizler de gayret gösterin. Hocalarınıza olan saygınızı, sevginizi eskitmeyin. Bunlar çok önemli şeyler. Önümüzdeki günlerde de okullar açılacak. Okullarınızı ihmal etmeyin. Bu sene için hayırlı olsun” dedi.
Karaköyspor Teknik Sorumlusu Ferdi Öztürk ise, “Eğitim hayatınıza devam edin. Çünkü bunun alt yapısı eğitimden geliyor. Eğitim hayatınızdan vazgeçmeyin. Eğitim hayatına devam etmeyenlerin futbol oynamasına izin vermiyorum. Osman başkanımız her şeyi siz gençler için yapıyor” diye konuştu.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER