MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

MANİSA  TRAC ŞUBESİ  YUNANİSTAN İLE TELSİZ İLE KONUŞTU

MANİSA  TRAC ŞUBESİ  YUNANİSTAN İLE TELSİZ İLE KONUŞTU Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyet (TRAC)  Manisa  şubesi Telsiz ile Yunanistan ve adalar  ile konuştu. TRAC Manisa  şubesi Manisa  Spil Dağında contes  düzenledi.  Contes de   Yunanistan   başta olmak üzere adalar ve  Türkiye’nin bir çok ili ile telsiz  üzerinden iletişim kuruldu.  TRAC   Manisa  şube  başkanı İbrahim Çalgın “ Bugün […]

MANİSA  TRAC ŞUBESİ  YUNANİSTAN İLE TELSİZ İLE KONUŞTU
06 Temmuz 2020 - 20:13 'de eklendi ve 1864 kez görüntülendi.

MANİSA  TRAC ŞUBESİ  YUNANİSTAN İLE TELSİZ İLE KONUŞTU

Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyet (TRAC)  Manisa  şubesi Telsiz ile Yunanistan ve adalar  ile konuştu.

TRAC Manisa  şubesi Manisa  Spil Dağında contes  düzenledi.  Contes de   Yunanistan   başta olmak üzere adalar ve  Türkiye’nin bir çok ili ile telsiz  üzerinden iletişim kuruldu.  TRAC   Manisa  şube  başkanı İbrahim Çalgın “ Bugün Manisa  Spil  Dağında uluslararası contes  etkinliği düzenledik.  Her yıl temmuz ayının  ilk haftası bu contes etkinliğini yapıyoruz.  Bu contes de Adalar ve Yunanistan başta olmak üzere Türkiye’de Ankara’ya kadar  olan illerimizle telsiz ile konuşma fırsatını yakaladık “dedi.

TRAC   Manisa  şubesi  üyesi   Sibel Manav  ise  Yunanistan ve adalar başta  olmak üzere  Ankara  ve İstanbul’a kadar telsiz ile ulaşmış bulunmaktayız . Amatör arkadaşlarımızla contes yaptık” dedi. 

TRAC   Manisa  şubesi  üyesi    Rüstem  Önel  bu yıl ki contese dün sabah saatlerinde hazırlanmaya başladık. Öğleye doğru kamp alanına geldik. Cihazlarımızı çadırlarımızı kurduk. Dün öğleden beri buradayız  .  Dün akşam saat 18 ‘sularında  başladık. Condes bu akşam  saat  18’ e  kadar devam edecek . Dün gece sabaha kadar arkadaşlarımız cihaz başında çalışma yaptılar. Bu yıl başarılı mesafelere ulaştığımızı düşünüyorum “ dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5