MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

BAŞKAN GÜNEŞ “CORONAVİRÜS  KARŞI TEDBİRLERİNİ  UYGULUYORUZ” DEDİ

BAŞKAN GÜNEŞ “CORONAVİRÜS  KARŞI TEDBİRLERİNİ  UYGULUYORUZ” DEDİ Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp Güneş Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği   Manisa’da 14 dernek  ve Manisa’da kapsadığı nüfus sayısı ise 150 binin üzerinde olduğunu belirterek Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği   olarak corona virüsü tedbirlerini açıkladı.   Başkan Ragıp Güneş corona virüsü  salgınında Cumhurbaşkanımızın koronavirüse yönelik tedbirlerini  uyguladıklarını belirterek  “biz tam olarak uyguluyoruz “ dedi.   Başkan […]

BAŞKAN GÜNEŞ “CORONAVİRÜS  KARŞI TEDBİRLERİNİ  UYGULUYORUZ” DEDİ
22 Mart 2020 - 17:41 'de eklendi ve 2934 kez görüntülendi.

BAŞKAN GÜNEŞ “CORONAVİRÜS  KARŞI TEDBİRLERİNİ  UYGULUYORUZ” DEDİ

Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği Başkanı Ragıp Güneş Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği   Manisa’da 14 dernek  ve Manisa’da kapsadığı nüfus sayısı ise 150 binin üzerinde olduğunu belirterek Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği   olarak corona virüsü tedbirlerini açıkladı.

 

Başkan Ragıp Güneş corona virüsü  salgınında Cumhurbaşkanımızın koronavirüse yönelik tedbirlerini  uyguladıklarını belirterek  “biz tam olarak uyguluyoruz “ dedi.

 

Başkan Güneş” Manisa Hemşehri Kültürleri Dayanışma Derneği  üyelerini zorunlu olmadıkça sokağa çıkmamaları konusunda uyardık, Dernek toplantıları. Etkinlik  etkinlikleri  yapamama kararı aldık, sosyal mesafe 1 metre kuralına uyuyoruz, Aile sağlığı merkezi ve hastanelere giden vatandaşların maske ve eldiven takma konusunda üyelerimizi uyardık, gıda ve dezenfekte temininde paniğe kapılmama konusunda üyelerimizi uyardık devletimiz bu konuda önlemlerini almıştır”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5