MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

MANİSA’DA STAJYER 130 AVUKATA  “ETKİLİ İLETİŞİM “SEMİNERİ DÜZENLENDİ

  MANİSA’DA STAJYER 130 AVUKATA  “ETKİLİ İLETİŞİM “SEMİNERİ DÜZENLENDİ Manisa Barosu tarafından 130 stajyer avukat için “Etkili İletişim”  Semineri  düzenlendi. Stajyer Avukatlar seminere yoğun ilgi gösterdi.  Stajyer Avukatlar Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan’a,   İletişim Uzamanı Sibel Manav’a ve seminerin hazırlanmasında katkısı olanlara teşekkür ettiler.   HABER: KENAN YÜCEEL Manisa Barosu tarafından 130 stajyer avukat için “Etkili […]

MANİSA’DA STAJYER 130 AVUKATA  “ETKİLİ İLETİŞİM “SEMİNERİ DÜZENLENDİ
23 Ocak 2020 - 18:00 'de eklendi ve 3160 kez görüntülendi.

 

MANİSA’DA STAJYER 130 AVUKATA  “ETKİLİ İLETİŞİM “SEMİNERİ DÜZENLENDİ

Manisa Barosu tarafından 130 stajyer avukat için “Etkili İletişim”  Semineri  düzenlendi. Stajyer Avukatlar seminere yoğun ilgi gösterdi.  Stajyer Avukatlar Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan’a,   İletişim Uzamanı Sibel Manav’a ve seminerin hazırlanmasında katkısı olanlara teşekkür ettiler.  

HABER: KENAN YÜCEEL

Manisa Barosu tarafından 130 stajyer avukat için “Etkili İletişim”  Semineri  düzenlendi. Manisa Adalet sarayında  düzenlenen seminere  stajyer avukatlar yoğun ilgi gösterdi. İletişim Uzmanı  Sibel  Manav tarafından etkili iletişim hakkında  bilgiler verirdi. İletişim Uzmanı  Sibel Manav   basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sibel Manav”günümüzün  en önemli problemlerinden birisi  kişiler arsında iletişim kopukluğudur.  Bir avukat müvekkilini daha iyi nasıl anlayabilir. Bir empati yaparak  daha aktif şekilde nasıl faydalı olabilir. Çözüm odaklı beden dilini kullanarak psikolojisini anlayarak ne şekilde olabilir. Genel çerçevede bunları anlatıyoruz” dedi.

Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan ise iletişimin önemine dikkat çekti.  Başkan Arslan “her Çarşamba olduğu gibi yine Stajyer   avukatlarla beraber  seminerlerimiz devam ediyor.  Bugünde Sibel hanım katılacaklar.  Avukatlık mesleği yalnızca hukuki konularda bilgi birikimi ile yeterli değil. Avukatlık mesleğini iyi bir şekilde gerçekleştirebilmek için etkili bir iletişim kurmak gerekiyor. Bu anlamda biz  Stajyer  avukatlarımıza sadece hukuki konularda değil avukatlığa başladıklarında müvekkille hakimle savcı ile nasıl iletişim kurmaları gerektiğini  etkili iletişimin nasıl olması gerektiğini konusunda da bugün bir çalışma yapıyoruz”  dedi.

Stajyer Avukatlar ise ‘Etkili İletişim’  seminerin faydalı olduğunu Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan  ve    İletişim Uzamanı Sibel Manav katkılarından dolayı teşekkür ettiler.


 

 

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5