Manisadasondakika.com, manisahaberi, manisahaber ,  manisagündem, manisaajanhaberleri,  manisakazahaberleri, manisadadeprem,

BERK MERSİNLİ’DEN İSTİFA  AÇIKLAMA

BERK MERSİNLİ’DEN İSTİFA  AÇIKLAMA Hizmet etmekten her zaman onur duyduğum kıymetli hemşerilerim, değerli teşkilat mensuplarım, 28 Aralık 2016 tarihinde atandığım İl Başkanlığı görevine 10 Şubat 2018 tarihinde kongre ile tekrardan İl Başkanı olarak yönetimimiz, İl Disiplin ve İl Demokrasi Hakem Kurullarımız ile seçildik. 17 yıl boyunca teşkilatımızın Gençlik Kollarından başlayarak, İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Merkez […]

BERK MERSİNLİ’DEN İSTİFA  AÇIKLAMA
13 Kasım 2019 - 8:45 'de eklendi ve 3763 kez görüntülendi.

BERK MERSİNLİ’DEN İSTİFA  AÇIKLAMA

Hizmet etmekten her zaman onur duyduğum kıymetli hemşerilerim, değerli teşkilat mensuplarım, 28 Aralık 2016 tarihinde atandığım İl Başkanlığı görevine 10 Şubat 2018 tarihinde kongre ile tekrardan İl Başkanı olarak yönetimimiz, İl Disiplin ve İl Demokrasi Hakem Kurullarımız ile seçildik.

17 yıl boyunca teşkilatımızın Gençlik Kollarından başlayarak, İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Merkez İlçe Başkanlığı, İl Başkan Yardımcılıkları, SKM Başkanlığı gibi görevlerde bulunarak partimde hizmet ettim. Son 3 yıldır yine büyük bir heyecanla yönetimimi, 17 İlçe Başkanım, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Belediye Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve tabi ki Milletvekillerimiz ile beraber Manisa’mız ve ülkemiz için çalıştık, İnşallah bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz.

Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın uygun görmesiyle Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın görevlendirmesiyle aldığımız İl Başkanlığı görevini yerinde ve layıkıyla yaptığımıza inanıyorum. Zamanında bırakmanın bir erdem olduğuna inandığım için, işgal ettiğimiz makamlar milletin bize emaneti olduğu düsturuyla emaneti bir başka arkadaşa bırakma talebimi Genel Merkez Teşkilat Başkanlığına ilettim. Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN’ın onayıyla 12 Kasım 2019 Salı günü itibariyle istifamı Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan KANDEMİR’e ilettim.

Son 2 aylık bir zamanda süreç istişarelerle sağlıklı bir şekilde Sayın Teşkilat Başkan Yardımcımız Murat BAYBATUR ve Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan KANDEMİR tarafından yönetilmiştir. Kendilerine teşekkür ediyorum.

12 Kasım 2019 tarihinde Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan KANDEMİR tarafından MKYK Üyemiz, Antalya Milletvekilimiz, Marmara Bölgesinden sorumlu Teşkilat Başkan Yardımcısı Sayın Mustafa KÖSE’nin ekibi içerisinde koordinatör olarak görevlendirildim. Samimiyet ve gayretin, vefa ile taçlandığına çok şükür şahitlik etmiş oldum. Yeni görevimi Sn. Mustafa Köse ve koordinatör arkadaşlarımla en iyi şekilde inşallah yerine getireceğiz.

Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan Kandemir’in uygun görmeleriyle Mevcut 49 kişilik Yönetim Kurulu Üyelerimiz yeni atanacak İl başkanımızla beraber İlçe kongrelerimizi yaparak, İl kongremize kadar görevlerine devam edeceklerdir.

3 (üç) yıldır görev yaparken benimle beraber aynı heyecanı paylaşan İl Yönetimime, İlçe Başkanlarıma ve yönetimlerine, İl Kadın ve İl Gençlik Kolları Başkanlarımın nezdinde tüm Kadın ve Gençlik Kolları yönetimlerine, Belediye Başkanlarıma, Belediye Meclis Üyelerime ve partide beraber çalıştığım mesai arkadaşlarıma, Mahalle Başkanlarıma, bize yardımcı olan doğru ve gerçek haber peşinde koşan, yazılı, görsel, internet ve sosyal medya mensuplarına çok teşekkür ediyorum.

Ayrıca görev aldığım dönemde bizi Ankara’da ve Manisa’da en güzel şekilde temsil eden milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı ortağı MHP İl Başkanımıza ve Teşkilatına, Büyükşehir Belediye Başkanıma ve Tüm Siyasi Partimizin İl Başkanlarına teşekkür ediyorum.

Yine kamu bürokrasinde görev alan kıymetli Valilerimizden memurumuza kadar, işçimizden müdürlerimize kadar herkese teşekkür ediyorum. Memur-Sen sendikamıza, tüm Sivil Toplum Örgütlerimize, teşekkür ediyorum.

Üç yıl boyunca İl Yönetimimiz, Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız ve 17 İlçe Başkanımız, Belediye Başkanlarımız ile beraber, gözyaşı, alın teri ve gayretle çalıştık.

İnşallah bundan sonra Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhur İttifakı ile beraber daha da büyüyerek 2023, 2053 2071 hedeflerine ülkemiz koşar adımlarla ilerleyecektir. Bizimkisi bir aşk hikayesi, Millet ve vatana hizmet aşkı, inşallah hiç kaybolmadan samimiyet ve gayretle devam edeceğiz. Durmak Yok Yola Devam. Rabbim muvaffak eylesin, Manisa’mıza ve Türkiye’mize olan sevdamız her daim devam etsin inşallah.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5