MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

MUHTAR KENDİNİ GENÇLERE ADADI

MUHTAR KENDİNİ GENÇLERE ADADI Manisa’nın Şehzadeler ilçesine bağlı Şelimşahlar mahallesi muhtarı Emrah Bilgi gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması amacıyla 28 öğrenciyi her gün Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesisine getirip spor yaptırıyor  akşam öğrencilerini ailelerine teslim ediyor. Manisa’nın en genç muhtarları arasında yer alan  Şehzadeler ilçesine bağlı Şelimşahlar mahallesi muhtarı Emrah Bilgi kendini gençlere  […]

MUHTAR KENDİNİ GENÇLERE ADADI
12 Temmuz 2019 - 19:39 'de eklendi ve 3081 kez görüntülendi.

MUHTAR KENDİNİ GENÇLERE ADADI

Manisa’nın Şehzadeler ilçesine bağlı Şelimşahlar mahallesi muhtarı Emrah Bilgi gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması amacıyla 28 öğrenciyi her gün Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tesisine getirip spor yaptırıyor  akşam öğrencilerini ailelerine teslim ediyor.

Manisa’nın en genç muhtarları arasında yer alan  Şehzadeler ilçesine bağlı Şelimşahlar mahallesi muhtarı Emrah Bilgi kendini gençlere  adadı. 28 öğrenciye sabahtan  wushu sporu yapıyor. Öğleden sonra ise  kitap okuma etkinliği gerçekleştiriyor. Muhtar Bilgi’nin hedefi ise bu gençleri  Türkiye çapından derece yapmasını sağlamak olduğunu aktardı.

 

Manisa’nın Şehzadeler ilçesine Selimşahlar Mahallesi Muhtarı  Emrah Bilgi basın mensuplarına bilgiler verdi.    Muhtar Bilgi “mahallemizden 28 tane çocuğumuz kötü alışkanlıklara bulaşmaması için bu şekilde spor aktivitelerine dahil etmeye çalıştık. Ve kendi imkanlarımızla çocuklarımızı gündüz saat 10:00’dan akşam 15:00’aaa kadar burada eğitim almaları için bu salona getirdik. İnşallah bunların arasından Türkiye çapından şampiyon olabilecek derece alabilecek kardeşlerimizi yetiştireceğiz. Amacımız budur”  dedi.

 

 

Manisa Gençlik İl Spor Müdürlüğü’nde görevli wushu antrenörü  Yusuf Çetinkaya  ise wushu kursuna gelen öğrencilerin başarılı olduğuna vurgu yaparak “Selimşahlar mahallesi muhtarı Emrah Bilgiye yapmış oluğu örnek davranıştan dolayı teşekkür ediyorum. Yaklaşık 15  km yol yaparak her gün için 28 tane çocuğunu tez avantajlı bölgeden buraya getirerek   çocukların spor yapmasını sağlıyor. Sabahtan akşama kadar çocukların her şeyi ile tek tek ilgileniyor. Bir baba gibi bir ağabey gibi ilgileniyor.  Bu konuda gençlerin topluma kazandırılması ile ilgili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Muhtarımızın getirmiş olduğu gençler içerisinden inşallah önümüzdeki dönemde birkaç tane Türkiye şampiyonu çıkacağına inanıyorum. Çok başarılı ve azimli gençlerimiz var ”  dedi.

 

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5