MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNE  AĞIZ VE DİŞ BAKIMI

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNE  AĞIZ VE DİŞ BAKIMI Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, özel eğitim öğrencilerinin diş bakımını yaptı. 44 öğrencinin eğitim gördüğü Yunusemre Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde Manisa ADSM Diş Hekimi Tuba Ünal Aslan, Tıbbı Sekreter Ebru Asatekin tarafından öğrencilerin ağız ve diş bakımları yapıldı. Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi barış […]

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNE  AĞIZ VE DİŞ BAKIMI
30 Mayıs 2019 - 13:24 'de eklendi ve 2343 kez görüntülendi.

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNE  AĞIZ VE DİŞ BAKIMI

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, özel eğitim öğrencilerinin diş bakımını yaptı. 44 öğrencinin eğitim gördüğü Yunusemre Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde Manisa ADSM Diş Hekimi Tuba Ünal Aslan, Tıbbı Sekreter Ebru Asatekin tarafından öğrencilerin ağız ve diş bakımları yapıldı. Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi barış Kaya, Başhekim Yardımcısı Bahri Dingil, İdari ve Mali İşler Müdürü Yüksel Ülker de diş taraması sırasında hazır bulundu. Öğrencilere diş macunu ve diş fırçası hediye edildi.

Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Barış Kaya, “Diş taramasına geldik. Kendilerinin ihtiyacı olan ağız ve diş tedavilerinin ön muayenelerini gerçekleştirdik. Bu çocuklar hepimizin, bunlara sahip çıkılması lazım. Manisa ADSM olarak özel eğitim gören öğrencilerimizin yanındayız” dedi.

Diş Hekimi Tuba Ünal Aslan, “Öğrencilerimizin diş taramalarını yaptık. Onlara diş macunu ve diş fırçası hediye ettik Manisa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak. Öğrencilerimizin hepsi gerçekten çok uyumlu. Ağız sağlıkları da orta derece iyi şekilde. Okulumuza çok teşekkür ederiz. Diğer okullarımızda da bu tür taramalarımızı ara ara devam ediyor. Aynı şekilde evde bakım hizmetlerimizde devam ediyor” dedi.

 

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNE  AĞIZ VE DİŞ BAKIMI

VÖZEL EĞİTİM ÖĞRENCİLERİNE  AĞIZ VE DİŞ BAKIMI

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5