MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ

KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ Manisa’da sivil toplum kuruluşları ortak bir projeyi hayata geçirdi. Cumhuriyet Kadınları Derneği Manisa Şubesi, Malatyalılar Kültür Dayanışma Derneği ‘Köklerinde İyilik Var’ sloganıyla Manisa Kızılay Kan Merkezi’ne kan ve kök hücre bağışında bulundu. Kampanya kapsamında 27 ünite kan bağışı ve 23 kök hücre bağışı oldu. Cumhuriyet Kadınları Derneği Manisa […]

KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ
30 Mayıs 2019 - 13:07 'de eklendi ve 2208 kez görüntülendi.

KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ

Manisa’da sivil toplum kuruluşları ortak bir projeyi hayata geçirdi. Cumhuriyet Kadınları Derneği Manisa Şubesi, Malatyalılar Kültür Dayanışma Derneği ‘Köklerinde İyilik Var’ sloganıyla Manisa Kızılay Kan Merkezi’ne kan ve kök hücre bağışında bulundu. Kampanya kapsamında 27 ünite kan bağışı ve 23 kök hücre bağışı oldu.
Cumhuriyet Kadınları Derneği Manisa Şube Başkanı Fatma Ayhan, Malatyalılar Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Medet Özşen ile birlikte bu kampanyayı gerçekleştirdiklerini belirterek, “Biz bu kampanyayı 1,5 yaşındaki kök hücre bekleyen çocuğumuz için yaptık. Bağış yapan bizleri yalnız bırakmayan duyarlı tüm dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Biz diyoruz ‘Köklerimizde iyilik var’ dedi. Malatyalılar Kültür Dayanışma Derneği Haydar İzci, böyle bir kampanyaya destek vermekten dolayı mutlu olduklarını söyledi.
Kızılay Manisa Kan Merkezi Dr. Sedat Ulusoy, kök hücre bağışının Türkiye’nin gündeminde olduğunu belirterek, kampanya ile hem kan bağışı, hem de kök hücre numunesi aldıklarını ifade ederek, “Kan Acil değil sürekli ihtiyaçtır. Derneklerimizin ve sivil toplum kuruluşlarımızın destek vermesi çok önemlidir. destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ

KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞINA YOĞUN İLGİ

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5