MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

BERBERLERDE BAYRAM YOĞUNLUĞU

BERBERLERDE BAYRAM YOĞUNLUĞU Manisa’da Ramazan bayramının yaklaşmasıyla birlikte berberler ve kuaförlerde yoğunluk başladı. Ancak esnafın gelecek olan müşterilere de uyarısı var. Berber esnafı müşterinin taleplerinin karşılamak için adeta gecesini gündüzüne katıyor. Sanatını ortaya koyarak müşterinin istediği talepleri en iyi şekilde yerine getirmek için mücadele eden berberler, bayram haftasına özel olarak sabahın erken saatinde işe başlıyor […]

BERBERLERDE BAYRAM YOĞUNLUĞU
30 Mayıs 2019 - 13:00 'de eklendi ve 2570 kez görüntülendi.

BERBERLERDE BAYRAM YOĞUNLUĞU

Manisa’da Ramazan bayramının yaklaşmasıyla birlikte berberler ve kuaförlerde yoğunluk başladı. Ancak esnafın gelecek olan müşterilere de uyarısı var. Berber esnafı müşterinin taleplerinin karşılamak için adeta gecesini gündüzüne katıyor. Sanatını ortaya koyarak müşterinin istediği talepleri en iyi şekilde yerine getirmek için mücadele eden berberler, bayram haftasına özel olarak sabahın erken saatinde işe başlıyor ve ancak gecenin geç saatinde evine gidebiliyor. Bazı berber esnafları da bu yoğunluğu en rahat şekilde atlatabilmek için dükkanındaki çalışan sayısını arttırıyor. Berber  esnafları gelecek olan müşterilere de randevu almaları konusunda uyarılarda bulunuyor.

Normal zamana göre Ramazan Bayramı öncesi müşteri sayısının arttığını ifade eden İhsan Alkan, “Bayramı az sayılı günler kaldı. Müşterilerimizden kesinlikle rica ediyoruz. Randevu alıp gelirlerle daha iyi olur. Çünkü yoğunluğumuz başlamıştır. İftardan sonra da çalışıyoruz. Yani kaliteli hizmetin zamana ihtiyacı vardır. Bayram arifesinde daha fazla yoğunluk yaşıyoruz. Bayram dolaysıyla Pazar günü de çalışıyoruz” dedi.

Sadece berberler değil kadın kuaförleri de yoğun mesai yapıyor.Ayrıca erkek kuaförlerinde olduğu gibi kadın kuaförlerinde de esnaflar randevu ile müşterilerine en iyi hizmeti veriyor.Kadın kuaförlerden Rahime Ecelbgiliç, “Artış başladı. Artık akşamları da buradayız. Gece geç saatlere kadar buradayız. Tabi ki işler yoğunlaştığı için ekstra eleman artışımız oldu. Özellikle son 3 gün kala yoğunluk daha da artıyor. Özellikle arife günü saat gece 3-4’e kadar gider. Randevu alırlarsa daha kaliteli bir hizmet sunmuş olur. Bizim için de iyi olur, onlar için de iyi olur. Böylece kimse beklememiş olur” diye konuştu.

BERBERLERDE BAYRAM YOĞUNLUĞU

BERBERLERDE BAYRAM YOĞUNLUĞU

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5