MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

MUHTAR ADAYI İSMAİL ÇAKMAK ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

MUHTAR ADAYI İSMAİL ÇAKMAK ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ Manisa Yunusemre ilçesi Barbaros Mahalle muhtar adayı iş adamı  İsmail Çakmak seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. “Hizmet Beklenmez Gidip alınır” sloganı ile yola çıktığını vurgulayan Barbaros Mahalle muhtar adayı iş adamı  İsmail Çakmak  vatandaşları ziyaret ederek projelerini anlatıyor. Barbaros halkının takdirini toplayan muhtar adayı Çakmak “muhtarlığı kazanırsam oturan […]

MUHTAR ADAYI İSMAİL ÇAKMAK ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ
14 Mart 2019 - 19:45 'de eklendi ve 1934 kez görüntülendi.

MUHTAR ADAYI İSMAİL ÇAKMAK ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

Manisa Yunusemre ilçesi Barbaros Mahalle muhtar adayı iş adamı  İsmail Çakmak seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. “Hizmet Beklenmez Gidip alınır” sloganı ile yola çıktığını vurgulayan Barbaros Mahalle muhtar adayı iş adamı  İsmail Çakmak  vatandaşları ziyaret ederek projelerini anlatıyor. Barbaros halkının takdirini toplayan muhtar adayı Çakmak “muhtarlığı kazanırsam oturan değil çalışan muhtar olacağım. Mühür cebimde olacak ben vatandaşın ayağına giderek  işlerine yardımcı olacağım” dedi.

PROJELERİNİ ANLATIYOR

Manisa Yunusemre ilçesi Barbaros Mahalle muhtar adayı iş adamı İsmail Çakmak   projeleri ile takdir topluyor.  Seçimlere az bir süre kala seçim çalışmalarını hızlandıran muhtar adayı İsmail Çakmak  Barbaros mahallesi için hazırladığı projeleri tek tek Barbaros mahallesi sakinlerine anlatarak,    vatandaşların  taktirini ve sevgisi  kazanıyor.  Manisa’da ölümlü tren kazalarının en çok olduğu yer olan Barbaros Mahallesine hemzemin geçidine  alt geçit yapacağını söyleyen muhtar adayı İsmail Çakmak “Tren yoluna alt geçit projen var. Kanal üzerini kapatacağım. Kanalın üzerine  köylü pazarı kuracağız. Barbaros’uuzda trafik sorunu var  Mahallemizin trafiğini tek yön yapacağım trafik rahatlayacak. Mevcut parklara ailelerin oturacağı yerler yapacağım. çöp konteynerilerini  yerin altına alacağım. Bunlar projelerimin bir kaçı biz Oturan değil çalışan muhtar olacağız. Barbaros mahallesini ayağa kaldıracağız”  şeklinde konuştu.

BARBAROS MAHALLESİ İSMAİL ÇAKMAK DİYOR

Ekibinle birlikte Barbaros Mahallesinde  sıkılmadık el bırakmayacaklarını söyleyen Yunusemre ilçesi Barbaros Mahalle muhtar adayı iş adamı İsmail Çakmak “şuan ziyaretlerimizde görüyoruz hissediyoruz. Barbaros Mahallesi İsmail Çakmak diyor.  Bende  ve azalarım ile birlikte  mahallem için  gece gündüz çalışacağız. barbaros Mahallesi çok daha fazlasını hak ediyor. 13 bin den fazla nüfusa sahip mahalle bugüne kadar istediğini alamadı. inşallah bundan sonra daha güzel yaşanılır huzurlu bir Barbaros Mahallesi yapacağız. Biz hizmet için hazırız” dedi.

HABER: KENAN YÜCEEL/MANİSA 

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5