MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak gazetecilerimizin yanındayız

Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak gazetecilerimizin yanındayız Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, esnaf ve emlakçılarla birlikte Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Esnaf Sanatkarlar Odası yönetimi ve emlakçılar derneği yönetimiyle birlikte Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Bahattin Akyüz, genel kurulda başkanlığa seçilen Ali Filizkan ve ekibini kutladı. Gazetelerin ve gazetecilerin yaşadığı zor döneme […]

Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak gazetecilerimizin yanındayız
12 Mart 2019 - 11:46 'de eklendi ve 1917 kez görüntülendi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak gazetecilerimizin yanındayız

Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz, esnaf ve emlakçılarla birlikte Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Esnaf Sanatkarlar Odası yönetimi ve emlakçılar derneği yönetimiyle birlikte Manisa Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Bahattin Akyüz, genel kurulda başkanlığa seçilen Ali Filizkan ve ekibini kutladı. Gazetelerin ve gazetecilerin yaşadığı zor döneme dikkat çeken Bahattin Akyüz, kent esnafının da elinden geldiği kadar destek olmaya çalışacağını belirtti. Basınla iç içe olduklarını kaydeden Akyüz, “Siz varsanız biz varız, biz varsak siz de varsınız. O yüzden birbirimize her zaman destek olmalıyız. Biz Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak gazetecilerimizin yanındayız. Zor şartlar altında çalıştığınızı biliyoruz. Bundan sonra da elimizden geldiği kadar yanınızda olacağız” diye konuştu.
Manisa Gazeteciler Cemiyet Başkanı Ali Filizkan da, ziyaretten dolayı teşekkür etti. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durumdan gazetelerin etkilendiğini kaydeden Filizkan, hep birlikte bu zor günleri aşmayı hedeflediklerini söyledi. Esnaftan ve odalardan daha fazla destek beklediklerini dile getiren Filizkan, gazetecilerin kentin daha iyi bir duruma gelmesi ve halkı bilgilendirmek için çalıştığını ifade etti.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5