MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

AKHİSAR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ KURSİYERLERİ MEHMETCİĞİ UNUTMADI

AKHİSAR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ KURSİYERLERİ MEHMETCİĞİ UNUTMADI Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Usta Öğreticileri ve kursiyerleri el emeği göz nuru hediyelerini mehmetiğe gönderdiler. Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Usta Öğreticileri ve kursiyerlerinin ellerden gönüllere sloganıyla yola çıktığı doğu, güney doğu ve sınır bölgelerindeki kahraman askerlerimiz için kendi elleriyle hazırladıkları el emeği göz nuru ürünleri Akhisar […]

AKHİSAR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ KURSİYERLERİ MEHMETCİĞİ UNUTMADI
21 Şubat 2019 - 6:32 'de eklendi ve 1864 kez görüntülendi.

AKHİSAR HALK EĞİTİMİ MERKEZİ KURSİYERLERİ MEHMETCİĞİ UNUTMADI

Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Usta Öğreticileri ve kursiyerleri el emeği göz nuru hediyelerini mehmetiğe gönderdiler.

Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Usta Öğreticileri ve kursiyerlerinin ellerden gönüllere sloganıyla yola çıktığı doğu, güney doğu ve sınır bölgelerindeki kahraman askerlerimiz için kendi elleriyle hazırladıkları el emeği göz nuru ürünleri Akhisar Kaymakam’ı Sabit KAYA, Akhisar Garnizon Komutanı Mehmet ŞAHİN, Akhisar İlçe Müftüsü Mahmut Sami TÜRKMENOĞLU, Hayat Boyu Öğrenmeden Sorumlu Şube Müdürü Mehmet ŞAHİN, kurum usta öğreticileri, Halk Eğitim Merkezi kursiyerleri ve basın mensuplarının katıldığı programla  Gaziantep 5. Zırhlı Tugayına dualar ile gönderildi. Programda Akhisar Halk Eğitimi Merkezi Süleyman ERDEM, “Akhisar Halk Eğitimi Merkezinin Akhisar halkının, vatandaşlarımızın her türlü kurs talebini en güzel şekilde karşılamak için yoğun gayret göstermektedir. Halk Eğitim Merkezimiz Eğitim Öğretim faaliyetleri dışında bazı sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirmektedir. Bu projelerimiz, Bazen bir yardım kuruluşuna, bazen bir ihtiyaç sahibine, bazen de dezavantajlı gruplara yönelik olabilmektedir. Burada amacımız halkımızdan da aldığımız desteği yine halkımız için kullanabilmek, bir farkındalık oluşturabilmektir. Bunların bir örneği de Yaklaşık 1 ay önce kursiyerlerimiz ve usta öğreticilerimizin fikir ve talepleri doğrultusunda askerlerimize moral motivasyon sağlayabilme açısından “ellerden gönüllere” adlı proje ile hayata geçmiştir. Bu projenin hayata geçmesi için bir aydan bu yana yoğun bir çaba gösteren başta kursiyerlerimiz olmak üzere usta öğreticilerimize, Kurum personelimize, İdarecilerimize, Projenin gerçekleştirilmesinde yardımcı olan Garnizon Komutanlığımıza ve Projemizi destekleyen Sayın Kaymakamımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Biz Halk Eğitim Merkezi ailesi olarak biliyoruz ki Kahraman ordumuzun ihtiyaçları en güzel şekilde karşılanmaktadır. Bizlerin buradan göndereceğimiz hediyelere ihtiyaçları yoktur. Burada önemli olan Gönderilen ürünlerin maddi değeri değil halkımızın ellerindeki ürünlerini yaparken gönüllerindeki sevgi ve samimiyeti askerlerimize yansıtabilmektir. Onlara moral ve motivasyon verebilmektir. Bu ürünler ile birlikte gönderilen mektuplar ile ellerden gönüllere bir sevgi bağı kurabilmektir. İnşallah istenilen hedefe ulaşabiliriz” dedi.

Proğramda Garnizon Komutanı Mehmet ŞAHİN ise “Akhisarlıların bu tarz projelerle askerimize verdiği desteği daima hissediyoruz ve bunları önemsiyoruz. Askerlerimizin her ne kadar fiziki ihtiyaçları olmasa da bu tarz projeler ile moral motivasyonları daima yüksek tutulmaktadır. Bu projeye emeği geçen herkesi tebrik ediyor ve teşekkürlerimi iletiyorum.”

Akhisar Kaymakamı Sabit KAYA ise şunları vurgulamıştır. “Tüm Akhisar halkımıza, Halk Eğitim Merkezi çalışanlarına bu güzel proje nedeni ile teşekkür ediyorum.  Bu tarz projeler Milletimizi duygulandırıyor İnşallah Ülkemize örnek bir proje olmasını temenni ediyorum”dedi.

İlçe Müftüsü Mahmut Sami TÜRKMENOĞLU’ nun yaptığı dualar ile el emeği göz nuru ürünler yola çıktı.Halk eğitim merkezi Usta öğreticisi  Savaş ise konuşmasında “ Akhisar Halk Eğitim merkezi olarak Askerlerimize manevi destek olma adına  bir çok hediyeler hazırladı. Bere. Atkı, anahtarlı ve bardaklarımız var. Aslında askerlerimizin bir ihtiyacı yok devletimiz karşılıyor ama biz onları her zaman düşündüğümüzü hissettirmek için kursiyerlerimizle  el emeği göz nurlarımızı işler iken ilmek ilmek hem anne sevgisi ve şefkatini kattık.  Onları düşündüğümüzü özlediğimizi anmsatmak adına bu el işlerimizi yaptık.  Müdür byimiz, Kaymakamımız ve Garnizon komutanımız ın anlaştığı tabura askerlerimize göndermek üzere paketledik. Onlara hepimiz adına selam göndermek istiyorum onlar iyiki varlar onlar varlarki bizlerde burada huzur içşinde bunları hazırlayabiliyoruz. Burada onları hiç unutmuyoruz bunları takar iken kullanır iken umarım o sıcaklığımızı sizlere hissetttirmiş olacağız, güle güle kullansınlar Allaha emanet olsunlar” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5