MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN HIZLI BAŞLADI

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN HIZLI BAŞLADI 06  Ekim 2018 tarihinde yapılan Temsilcilik seçimlerinde  görevi  üyelerin büyük kısmının desteğini alarak  üstlenen yeni yönetim  beklenildiği gibi  hızlı bir başlangıç yaptı. Mustafa Yılmaz başkanlığında  oluşturulan yönetim kurulunun  ilk  icraatı ; ülke  çapında alanında  tanınmış  olan  Prof.Dr Ahmet Konrot  hocanın  ilçeye getirilmesi  oldu. Öğrenme bozukluğu ve Disleksi  konu merkezli olarak […]

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN HIZLI BAŞLADI
15 Kasım 2018 - 7:36 'de eklendi ve 4524 kez görüntülendi.

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN HIZLI BAŞLADI

06  Ekim 2018 tarihinde yapılan Temsilcilik seçimlerinde  görevi  üyelerin büyük kısmının desteğini alarak  üstlenen yeni yönetim  beklenildiği gibi  hızlı bir başlangıç yaptı.

Mustafa Yılmaz başkanlığında  oluşturulan yönetim kurulunun  ilk  icraatı ; ülke  çapında alanında  tanınmış  olan  Prof.Dr Ahmet Konrot  hocanın  ilçeye getirilmesi  oldu. Öğrenme bozukluğu ve Disleksi  konu merkezli olarak verilen seminer beğeni  ile takip edildi.Eğitim Birsen  İlçe Başkanı Mustafa Yılmaz’ın ev sahipliğini üstlendiği seminere  ; Alaşehir Kaymakamı Abdullah Uçgun, Alaşehir AK Parti İlçe Başkanı Murat Ertürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Güneş, İlçe Orman ve Tarım Müdürü Tarık Memiş, Alaşehir Memur – sen   İlçe Başkanı Ömer Şeker, sendika üyeleri ve eğitimciler katıldı.

Seminere konuşmacı olarak katılan İstanbul Üsküdar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ahmet Konrot, akıcı ve esprili bir dil kullanarak öğrenme bozuklukları, dil ve konuşma bozuklukları, disleksi ve kekemelik konularını anlattı. Prof. Dr. Ahmet Konrot  , eski öğrencisi ve bu seminere  katılmasını  çok arzulayan  Eğitim Birsen Üyesi Cemil Duman’a ve Alaşehir Eğitim Birsen  Başkanı Mustafa Yılmaz’a duyarlı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN HIZLI BAŞLADI

ALAŞEHİR EĞİTİM BİRSEN HIZLI BAŞLADI

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5