MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Başkan Çelik “Daha güzel bir Şehzadeler için çalışıyoruz”

Başkan Çelik “Daha güzel bir Şehzadeler için çalışıyoruz” Kurulduğu 2014 yılından Şehzadeler ilçesinin daha güzel bir görünüme kavuşması için yoğun bir çalışma başlatan Şehzadeler Belediyesi, 4 yıl içerisinde vatandaşların daha güzel bir Şehzadelerde yaşam sürdürmesi için yollara 208 bin metrekare parke taşı döşemesi, 30 bin metre bordür döşemesi ile yaklaşık 4 bin 500 ton asfaltlama […]

Başkan Çelik “Daha güzel bir Şehzadeler için çalışıyoruz”
28 Ağustos 2018 - 14:44 'de eklendi ve 3292 kez görüntülendi.

Başkan Çelik “Daha güzel bir Şehzadeler için çalışıyoruz”

Kurulduğu 2014 yılından Şehzadeler ilçesinin daha güzel bir görünüme kavuşması için yoğun bir çalışma başlatan Şehzadeler Belediyesi, 4 yıl içerisinde vatandaşların daha güzel bir Şehzadelerde yaşam sürdürmesi için yollara 208 bin metrekare parke taşı döşemesi, 30 bin metre bordür döşemesi ile yaklaşık 4 bin 500 ton asfaltlama çalışması yaptı.

Şehzadeler Belediyesinin, kurulduğu 2014 yılından itibaren başlattığı yol düzenleme çalışmaları tüm hızıyla devam diyor. İlçe genelinde ihtiyaç duyulan her mahalle ve sokakta parke taşı döşemesi ve asfaltlama çalışması yapan Şehzadeler Belediyesi, 4 yılda 208 bin metrekare parke taşı döşemesi, 30 bin metre bordür döşemesi ile yaklaşık 4 bin 500 ton asfaltlama çalışması yaptı.

Yol düzenleme çalışmalarının yoğun bir şekilde devam ettiğini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik “ Şehzadeler Belediyesi olarak ilçemizde yaştan 170 bin vatandaşımızın daha güzel bir ortamda yaşamlarının sürdürmesi için tüm mahallelerimizde çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Bu çalışmalar kapsamında ilçemiz genelinde ihtiyaç duyulan tüm mahalle ve sokaklarda yol düzenleme çalışması yapıyoruz. Kurulduğumuz 2014 yılından bu zamana kadar ilçemiz genelinde 208 bin metrekare parke taşı döşemesi, 30 bin metre bordür döşemesi ile yaklaşık 4 bin 500 ton asfaltlama çalışması yaparak vatandaşlarımızın çamur ve tozdan etkilenememesini sağladık. Bugüne kadar aralıksız bir şekilde sürdürdüğümüz bu çalışmalarımız aynı hızla devam edecek. 2018 yılı içerisinde de ilçemiz genelinde 22 bin metrekare parke taşı döşemesi, 3 bin 500 metrekare bordür döşemesi ve 2 bin ton asfaltlama çalışması yapmayı hedefliyor ve daha güzel bir Şehzadeler için çalışıyoruz” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5