MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

YUNUSEMRELİ MİNİKLER YAZ OKULUNU ÇOK SEVDİ

YUNUSEMRELİ MİNİKLER YAZ OKULUNU ÇOK SEVDİ   Yunusemre Belediyesi Gündüz Bakımevleri yaz okullarında düzenlediği etkinliklerde minikleri hem eğlendiriyor hem de bilişsel becerilerini geliştiriyor. Yunusemre Belediyesi’nin Kaynak ve Uncubozköy Mahallesinde hizmet veren gündüz bakımevleri yaz okulları kapsamında 150 anaokulu öğrencisini geleceğe hazırlıyor. Minik öğrencilerin gelişimine katkı sunan yaz okulları öğrencilerin hem iletişimlerini artırıyor hem de öğrenme […]

YUNUSEMRELİ MİNİKLER YAZ OKULUNU ÇOK SEVDİ
02 Ağustos 2018 - 13:23 'de eklendi ve 3415 kez görüntülendi.

YUNUSEMRELİ MİNİKLER YAZ OKULUNU ÇOK SEVDİ

 

Yunusemre Belediyesi Gündüz Bakımevleri yaz okullarında düzenlediği etkinliklerde minikleri hem eğlendiriyor hem de bilişsel becerilerini geliştiriyor.

Yunusemre Belediyesi’nin Kaynak ve Uncubozköy Mahallesinde hizmet veren gündüz bakımevleri yaz okulları kapsamında 150 anaokulu öğrencisini geleceğe hazırlıyor. Minik öğrencilerin gelişimine katkı sunan yaz okulları öğrencilerin hem iletişimlerini artırıyor hem de öğrenme becerilerini geliştirerek onların günlük hayatlarında kullanabilecekler beceriler kazandırıyor. Miniklerin geleceğini hazırlamak için yoğun bir çaba içerisinde yer aldıklarını anlatan Yunusemre Belediyesi Gündüz Bakımevi Eğitim Koordinatörü Özlem Köroğlu, anaokulu öğrencilerinin gelişiminde Yunusemre Belediyesi’nin büyük katkıları olduğunu ifade etti. Köroğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Yunusemre Belediyesinin bize sağlamış olduğu katkılardan dolayı sayın Dr. Mehmet Çerçi’ye ve ekibine gerçekten teşekkür ediyorum. Velilerimizin de bize söyledikleri bu çalışmalardan gayet memnunlar. Sosyal belediyecilik çalışmalarında yaptıkları çalışmalar takdire şayan” diye konuştu.

 

ETKİNLİKLER EĞİTİMİ PEKİŞTİRİYOR

 

Yaz okulları kapsamında pek çok etkinlik düzenlediklerini belirten Yunusemre Belediyesi Gündüz Bakımevi Başöğretmeni Büşra Yiğit ise düzenlenen etkinliklerle çocukların hem eğlendiğini hem de öğrendiğini aktardı. Okul öncesi eğitimin önemine vurgu yapan Yiğit, “3 yıldır miniklerimizin eğitimine katkı sunmaktayım. Biz bütün gelişimsel özelliklerini geliştirmek için çeşitli eğitim metotlarını uygulayarak çocuklarımızın gelişimlerine katkı sunmaya çalışıyoruz. Hobi eğlenceleri ile çocuklarımızın eğitimine katkı sunuyoruz. Bahçe oyunları yaptığımızda çocuklarımız daha fazla zevk alıyorlar” dedi. Yunusemre Belediyesi Uncubozköy Gündüz Bakımevi öğretmeni Nazife Laçin de miniklerin yaz okulları kapsamında çocukların becerilerinin geliştirilmesini amaçladıklarını belirtti.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5