MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

O KADAR YAYGARA BUNUN İÇİN MİYDİ?

O KADAR YAYGARA BUNUN İÇİN MİYDİ? Abd yönetiminin bir süredir yaptırım tehditleri sürüyordu. Sonucu dikkatlice bekleyenlerdendim. Yaptırım açıklamasını İlk dakikalarda öğrendim. Zaten attığım başlık da buna istinaden. Fakat dağ fare doğurdu. ALLAH aşkına Abd başkanı trump ve yaverleri siz ne diyorsunuz ?  Siz buna yaptırım deyip kendiniz de inanıyormusunuz ?  Belki de rahip brunson denen […]

O KADAR YAYGARA BUNUN İÇİN MİYDİ?
02 Ağustos 2018 - 19:37 'de eklendi ve 3533 kez görüntülendi.

O KADAR YAYGARA BUNUN İÇİN MİYDİ?

Abd yönetiminin bir süredir yaptırım tehditleri sürüyordu. Sonucu dikkatlice bekleyenlerdendim. Yaptırım açıklamasını İlk dakikalarda öğrendim. Zaten attığım başlık da buna istinaden. Fakat dağ fare doğurdu.

ALLAH aşkına Abd başkanı trump ve yaverleri siz ne diyorsunuz ?  Siz buna yaptırım deyip kendiniz de inanıyormusunuz ?  Belki de rahip brunson denen şahsı hayatınızda hiç görmemişken  öve öve bitiremediniz. Ülkemiz yargısı zaten bu şahsın kişiliğini yargılamıyor ülkemizde göstermiş olduğu faaliyetleri yargılıyor.

Abd başkanı haliyle tuhaf biri. Normal olmadığı kesin. Basın önünde attırılan imzalarıda nedense komik. Sürekli İsrail lehine kararlar alıp yaranmaya çalışıyor intibası veriyor. Fakat Türkiye devleti başka diğer devletlere benzemez. Ya bunu yeni fark etti yaptırımı ufalttı    ya da bir atımlık barutu böyle hafif dozda kullandı. Aslında tehditleri bitmedi brunson bırakılana kadar yaptırımlar sürecek dediler. Benden bir teklif :                                                                           1974 kıbrıs harekatında bizi yarıda bıraktığınız yetmiyor gibi bir de ambargo uygulamıştınız ya. Şimdi de otomobil markalarınızı, fastfood larınızı,  ayakkabı markalarınızı, içeceklerinizi, cips lerinizi alıp giderek bize ambargo uygulayın. Hadi bekliyorum. Hadi hadi durmayın yapın bunu hadi.

Değerli Okurlar ALLAH’a Emanet Olun …

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5