MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

CANSUYU DERNEĞİ KURBAN BEDELLERİNİ AÇIKLADI

CANSUYU DERNEĞİ KURBAN BEDELLERİNİ AÇIKLADI   Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2018 kurban organizasyonları kapsamında hazırlıklarını tamamladı. Cansuyu, bu yıl da Türkiye başta olmak üzere Afrika, Asya ve Ortadoğu ülkelerinde mazlumlar ve muhtaçlar için 50 bin hisse kurban kesmeyi hedefliyor. Bağışçıların emanetleri ile alınan kurbanları vekâlet yolu ile kesen ve dağıtan Cansuyu, yardımseverler ile muhtaçlar arasında […]

CANSUYU DERNEĞİ KURBAN BEDELLERİNİ AÇIKLADI
27 Temmuz 2018 - 16:57 'de eklendi ve 1220 kez görüntülendi.

CANSUYU DERNEĞİ KURBAN BEDELLERİNİ AÇIKLADI

 

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 2018 kurban organizasyonları kapsamında hazırlıklarını tamamladı. Cansuyu, bu yıl da Türkiye başta olmak üzere Afrika, Asya ve Ortadoğu ülkelerinde mazlumlar ve muhtaçlar için 50 bin hisse kurban kesmeyi hedefliyor. Bağışçıların emanetleri ile alınan kurbanları vekâlet yolu ile kesen ve dağıtan Cansuyu, yardımseverler ile muhtaçlar arasında köprü olmayı sürdürüyor.

Cansuyu Derneği Manisa İl Temsilcisi Fatih Akova; Bu sene 3 kıta 28 ülkede kurban organizasyonu düzenleyeceklerini belirterek, 51 farklı bölgede kurban kesimi gerçekleştireceklerini söyledi. Hangi ülkede ne kadar kesim yapılacağını, mağduriyet ve muhtaçlık durumuna göre tespit edecek olan Cansuyu Genel Merkezimiz, bu bölgelerdeki ekipler ve yardımcı partner kuruluşlar ile işbirliği halinde kurbanları muhtaçlara dağıtacak.

Derneğimiz, bölgelerdeki kurban fiyatlarını göz önüne alarak dört farklı kurban bedeli açıkladı. Buna göre Kurban bedelleri; Afrika’da 500 TL, Asya’da 550 TL, Türkiye ve Filistin Kampları’nda 1100 TL, abluka altındaki Gazze’de ise 1700 TL olarak belirlendi.

Kurbanlar, Cansuyu ekipleri tarafından satın alınıp Kurban Bayramı’nın 3. günü ikindi vaktine kadar belirlenen noktalarda kesilerek muhtaçlara et olarak dağıtılacak. Bütün kesimler tek tek kayda alınıp daha sonra bağışçılara internet sitesi üzerinden ulaştırılacak.

Akova; Derneğimize bağış yapmak isteyenler kurban bedellerini; Ziraat Bankası, Türkiye Finans, KuveytTürk, Vakıfbank ve Halkbank’taki bağış/kurumsal tahsilat sisteminden ya da derneğin internetteki bağış sayfasından kredi kartıyla ödeyebilecek. Ayrıca PTT’den 511 75 63 nolu posta çeki hesabına veya Manisa Temsilciliğimize 444 66 39 ve 0533 503 24 27 No lu telefonlardan ulaşarak makbuz karşılığında ödeme yapılabilecek.  Manisa olarak mazlum coğrafyadaki kardeşlerimiz için çok sayıda kurban hissesi göndermeye gayret edeceklerini belitti.

 

CANSUYU DERNEĞİ KURBAN BEDELLERİNİ AÇIKLADI

CANSUYU DERNEĞİ KURBAN BEDELLERİNİ AÇIKLADI

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5