MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

ÖĞRENCİLER YAZ KURSLARINI ÇOK SEVDİ…

ÖĞRENCİLER YAZ KURSLARINI ÇOK SEVDİ…     Alaşehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce İlçe genelinde7-14 yaş arası öğrencilere yönelik yaz kursları düzenlendi. İlçe merkezi ve mahallelerde öğrencilere yönelik yaz kursları açıldı. Alaşehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ÖLMEZ Yaz kurslarının 25 Haziran 17 Ağustos Tarihleri arasında ilçe genelinde başladığını, 34 kurs merkezinde 8 farklı türde 60 […]

ÖĞRENCİLER YAZ KURSLARINI ÇOK SEVDİ…
13 Temmuz 2018 - 8:17 'de eklendi ve 5223 kez görüntülendi.

ÖĞRENCİLER YAZ KURSLARINI ÇOK SEVDİ…

 

 

Alaşehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce İlçe genelinde7-14 yaş arası öğrencilere yönelik yaz kursları düzenlendi. İlçe merkezi ve mahallelerde öğrencilere yönelik yaz kursları açıldı.

Alaşehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman ÖLMEZ Yaz kurslarının 25 Haziran 17 Ağustos Tarihleri arasında ilçe genelinde başladığını, 34 kurs merkezinde 8 farklı türde 60 sınıfta 1660 öğrencinin katılımıyla yaz kurslarının devam ettiğini belirtti. Kurslara ilkokul ortaokul öğrencilerinin ilgisinin çok olduğunu öğrencilerin eğlenerek öğrendiğini söyledi. ÖLMEZ: Yaz Kurslarının İlkokul ortaokul öğrencilerine yönelik Etkinliklerle Kuran Öğretimi, Jimnastik, Gitar, Sportif Etkinlikler (voleybol, futbol), Satranç, İngilizce, Resim/Boyama, Ahşap Boyama kursları olduğu ve kurslara katılımın yoğun olduğunu dile getirdi. Yaz kurslarında farklı türlerdeki taleplerin de değerlendirildiğini Alaşehir Halk Eğitim Müdürlüğü olarak Beşikten mezara kadar öğrenen bir Türkiye için çalışmaların sürdüğünü dile getirdi.

Ayrıca; Halk Eğitimi Merkezi Olarak ilçemiz merkezimizde Bayanlara yönelik ücretsiz Spor ve dans kurslarımızın da kayıtları devam etmektedir. “Her yaşta ve Herkes için Eğitim”

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5