MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

AK Parti Manisa Milletvekilleri Mazbatalarını aldı

AK Parti Manisa Milletvekilleri Mazbatalarını aldı 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinin ardından Manisa’dan seçilen milletvekilleri mazbatalarını alıyor. AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan mazbatalarını aldı. Manisa Adalet Sarayı Konferans Salonunda düzenlenen mazbata törenine […]

AK Parti Manisa Milletvekilleri Mazbatalarını aldı
03 Temmuz 2018 - 12:53 'de eklendi ve 1832 kez görüntülendi.

AK Parti Manisa Milletvekilleri Mazbatalarını aldı

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçimlerinin ardından Manisa’dan seçilen milletvekilleri mazbatalarını alıyor. AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, AK Parti Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir, İsmail Bilen, Semra Kaplan Kıvırcık, Mehmet Ali Özkan mazbatalarını aldı. Manisa Adalet Sarayı Konferans Salonunda düzenlenen mazbata törenine AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ve partililer katıldı. AK Parti Manisa Milletvekillerine mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Ramazan Uçak ve Adalet Komisyonu Başkanı Şahap Mutlu takdim etti.
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, burada yaptığı açıklamada, 24 Haziran seçimlerinin AK Parti teşkilatı için, Manisa için, tüm Türkiye için hayırlı olmasını diledi. Mersinli, “Gerçekten birbirinden değerli 10 milletvekili adayımız, ilçe başkanlarımız, belediye başkanlarımız, her zaman söylediğimiz gibi gençlik ve kadın kolları çok iyi çalıştık. Manisa’yı kucakladık. Manisa’da gereken desteği verdi. 24 Haziran seçimlerinde olduğu gibi bundan sonraki seçimlerde de durmak yok yola devam ediyoruz. Manisa hizmetkarı milletvekili arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz. Her zaman yanlarındayız ve arkasındayız” dedi.
Elde edilen başarının teşkilatın başarısı olduğunu kaydeden AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, bununu böyle bilinmesini istedi. AK Parti’nin Manisa’da 5 milletvekili çıkardığını ifade eden Baybatur, “Manisa’da birçok mücadeleye rağmen çok şükür bir kayıp kaçak yaşanmadı. 5 milletvekili çıkardık. Daha 2 gün önce yurt dışındaydık. Bosna Hersek’ten kardeşlerimizin selamı var. İnanın onların Türkiye’deki seçimleri bizden daha fazla, daha yakın takip ettiklerini bir kez daha orada gördün. Dua ediyorlar. Türkiye’nin daha güçlü olmasının kendileri için ne kadar gurur vesilesi olduğunu ifade ettiler. Başarınızdan dolayı, desteğinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. inşallah bundan sonraki süreçte durmayacağız, çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Konuşmaların ardından hep birlikte Adalet Sarayı girişinde toplu fotoğraf çektirdiler.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5