MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

BİRAZ SOHBET

BİRAZ SOHBET Her hafta sadece yazmış olmak için yazmak istemediğimden iki haftadır yazmadım. Gazetemizin yazı işleri ile de bu konuda aynı düşüncedeyiz. Aslında bir çok alanda gündem yoğun. Gündem de ilk sırada Kandile başlatılan operasyon var. Ordumuz orada.  ALLAH yardımcıları olsun. Sonra ki gündem ise ülkemizin geleceğinin oylanacağı 24 haziran seçimleri. Ayrıca  Amerika ile münbiç […]

BİRAZ SOHBET
14 Haziran 2018 - 18:41 'de eklendi ve 1805 kez görüntülendi.

BİRAZ SOHBET

Her hafta sadece yazmış olmak için yazmak istemediğimden iki haftadır yazmadım. Gazetemizin yazı işleri ile de bu konuda aynı düşüncedeyiz.

Aslında bir çok alanda gündem yoğun. Gündem de ilk sırada Kandile başlatılan operasyon var. Ordumuz orada.  ALLAH yardımcıları olsun. Sonra ki gündem ise ülkemizin geleceğinin oylanacağı 24 haziran seçimleri. Ayrıca  Amerika ile münbiç konusunda varılan anlaşma da gerçekten önemli bir haber. Diğer önemli haberlerden biri de Bm de oylanan Filistin halkı için koruma talep edilen karar.138 evet 41 çekimser ve 9 hayır la kabul edildi. Hayır veren 9 ülke malum olduğu üzere       Abd, İsrail, Kanada, Çek cumhuriyeti ve 5 küçük ada ülkesi.            Kısaca Abd, İsrail ittifakı giderek yalnızlaşıyor.

Gümdemde olan ve milyonları ilgilendiren diğer  bir haber de  yapılandırma. Vergi, sgk, trafik cezaları, oda borçları, belediye borçları gibi bir çok alandaki borçlarının yapılandırma işlemi başladı. Temmuz sonuna kadar başvurular devam edecek. Hatta bayram süresince de www.gib.gov.tr  üzerinden başvuru yapabilirsiniz.                              Ayrıca 16 yaş üstü araçların sıfır araç alımlarında uygulanacak ötv indirimi de resmi gazetede onaylandı ve süreç başladı.

Bu yazıyı kaleme aldığım bugün arife, malum yarın bayram.           Bazı haberler de ısrarla şeker bayramı dense de asıl adı Ramazan Bayramı olan bayramınız mübarek olsun. Hayırlara vesile olsun. İnşallah nice bayramlara sevdiklerinizle birlikte kavuşursunuz. İnşallah bu bayram Vatanımıza, milletimize hayırlar getirsin.

ALLAH’a Emanet Olun …

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5