MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Başkan Çelik ‘Kadir Gecesi tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir’

Başkan Çelik ‘Kadir Gecesi tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir’ Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, tüm İslam aleminin Kadir Gecesini kutladı. Başkan Çelik, Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirilişini temsil eden bu mübarek gecenin tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini temenni etti. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Çelik […]

Başkan Çelik ‘Kadir Gecesi tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir’
08 Haziran 2018 - 15:00 'de eklendi ve 338 kez görüntülendi.

Başkan Çelik ‘Kadir Gecesi tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir’

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, tüm İslam aleminin Kadir Gecesini kutladı. Başkan Çelik, Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirilişini temsil eden bu mübarek gecenin tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini temenni etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Çelik mesajında şu ifadelere yer verdi; “Mübarek Ramazan ayının son günlerini yaşarken, bin aydan daha hayırlı olan, mükafatların sınırsız olarak verildiği, kalplerimizin, duygu ve davranışlarımızın her türlü kötülükten arındığı, aramızdaki sevginin hepimizi kucaklaması için yeni adımlar atma imkanı bulduğumuz Kadir Gecesi’ne ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek gece, insanlık için kurtuluş reçetesi olan Kur’an-ı Kerimin indirilmeye başlandığı, esenliğin bütün dünyayı kuşattığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir. Bu gecede edilen tüm duaların kabul olmasını diliyorum” dedi.

Bu mübarek gecede İsrail tarafından zulüm gören Filistin halkının da unutulmaması gerektiğini belirten Başkan Çelik, “Gazze’de masum çocuklar, siviller öldürülmekte, büyük bir vahşet yaşanmaktadır. Bu mübarek gecede yüce rabbimden, acıların ve gözyaşının kenti Gazze’li Müslüman kardeşlerimize yardım diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Manisalı vatandaşlarımız olmak üzere, tüm İslam aleminin Kadir Gecesi’ni kutluyor, bu mübarek gecenin tüm insanlığa huzur ve barış getirmesini diliyorum” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5