MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

ÇERÇİ VE BİLEN VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

ÇERÇİ VE BİLEN VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ   Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi, sıkıntılarını dinledi. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Manisa Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Bilen ile beraber Ayn-ı Ali ve Muradiye’de vatandaşlarla buluştu. Başkan Çerçi […]

ÇERÇİ VE BİLEN VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ
07 Haziran 2018 - 12:01 'de eklendi ve 2454 kez görüntülendi.

ÇERÇİ VE BİLEN VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

 

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ile birlikte vatandaşlarla bir araya geldi, sıkıntılarını dinledi.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Manisa Milletvekili ve 3. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Bilen ile beraber Ayn-ı Ali ve Muradiye’de vatandaşlarla buluştu. Başkan Çerçi ve İsmail Bilen’e AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Ramis Şiyak, Şule Uygur ve Meclis Üyeleri eşlik etti. Başkan Çerçi ve Milletvekili Bilen, ilk olarak Ayn-ı Ali Mahallesi’nde vatandaşlar ile buluştu. Başkan Çerçi ve Milletvekili Bilen daha sonra Muradiye Mahallesi’nde vatandaşlar ile bir araya geldi. Muradiye’de vatandaşların sorunlarını dinleyen Çerçi ve Bilen’e vatandaşlar da sevgi gösterisinde bulundu.

Türkiye’nin önemli bir seçime gideceğini kaydeden Başkan Çerçi, Türkiye’nin geleceği için vatandaşın en doğru tercihi yapacağını belirtti. AK Parti Manisa Milletvekili İsmail Bilen ise şunları söyledi: “Önümüzde Türkiye’nin geleceği açısından hayati önem arz eden seçimler var. Türkiye’nin yükselişini hazmedemeyenler, Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’nin zaferiyle beraber hüsrana uğrayacaktır. Vatandaşımız güç odaklarına en güzel cevabı verecektir.”

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5