MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

TURGUTLULU MUHTARLAR YAPILAN HİZMETLERİ TAKDİR ETTİ

TURGUTLULU MUHTARLAR YAPILAN HİZMETLERİ TAKDİR ETTİ Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, 101 Mahalle Projesi kapsamında Turgutlu ilçesine bağlı Karaköy, Hacıisalar ve Dalbahçe mahallelerinde alt ve üst yapıyı tamamen yeniledi. Mahalle muhtarları da yapılan hizmetleri takdir ederek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde […]

TURGUTLULU MUHTARLAR YAPILAN HİZMETLERİ TAKDİR ETTİ
13 Mayıs 2018 - 12:57 'de eklendi ve 4735 kez görüntülendi.
TURGUTLULU MUHTARLAR YAPILAN HİZMETLERİ TAKDİR ETTİ
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, 101 Mahalle Projesi kapsamında Turgutlu ilçesine bağlı Karaköy, Hacıisalar ve Dalbahçe mahallelerinde alt ve üst yapıyı tamamen yeniledi. Mahalle muhtarları da yapılan hizmetleri takdir ederek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini iletti.
Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü, il genelinde hayata geçirdiği projeler ile çağdaş standartlarda alt ve üstyapılar inşa ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü’nün 101 Mahalle Projesi kapsamında altyapı çalışmalarını tamamladığı Turgutlu ilçesine bağlı Karaköy, Hacıisalar ve Dalbahçe mahallelerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi de kilit parke taş döşeyerek mahalleleri baştan aşağıya yeniledi. Dere ıslahlarının da yapıldığı çalışmalar ile şehir görünüme kavuşan mahallelerin muhtarları, yapılan hizmetleri takdir ederek Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
Muhtarlar, yapılan hizmetlerden memnun
Karaköy Mahalle Muhtarı İlhan Sülün, “Büyükşehir yasası geçtikten sonra Manisa Büyükşehir Belediyemizin ve MASKİ’nin mahallemize yaptığı alt ve üstyapı çalışmalarından son derece memnunuz. Çalışmalar esnasından ufak tefek sorunlar olsa da Turgutlu Koordinatörlüğümüz tarafından giderildi. Ayrıca mahallemize yeni bir içme suyu sondajımız açılacak. Sondaj ekibi yakın zamanda mahallemize gelip çalışmayı başlatacaklar. Mahallemize yapılan bu hizmetlerden dolayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür ederiz” dedi.
Hacıisalar Mahalle Muhtarı Ali Acar, “Büyükşehir yasasından sonra köyümüz mahalleye dönüştü. Mahallemizde daha önceden kendi imkanlarımız ile döşediğimiz altyapı vardı. Ama MASKİ, daha sağlıklı kanalizasyon ve içme suyu hattı döşedi. Kilit parke taşımız da yapıldı. Deremizin ıslahı da yapıldı. Herhangi bir sıkıntımız yok. Büyükşehir Belediye Başkanımızdan çok memnunuz. Bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederim” dedi.
Dalbahçe Mahalle Muhtarı Sabit Özdemir ise, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, Turgutlu Belediye Başkanımız Turgay Şirin ve MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a mahallemize yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. 2014 yılından bugüne kadar mahallemize ne istediysek yaptılar. İçme suyu sıkıntımız vardı. MASKİ yeni bir sondaj açtı ve sıkıntımız bitti. Köyün en büyük sıkıntısı içme suyuydu. Büyükşehir Belediyemiz tarafından yollarımıza kilit parke taşı döşendi. Bir karış bile boş yer kalmadı. Köylerin ihtiyacı hiçbir zaman bitmez. İçme suyu depolarımız yenilendi. Ara yollarımız asfaltlandı. Köyümüze çok güzel hizmetler yapıldı. Büyükşehir Belediyemizden, Turgutlu Belediyemizden ve MASKİ Genel Müdürlüğümüzden çok memnunuz. Devamlı su taşkınları yaşadığımız deremiz de ıslah yapıldı. Halkımız da yapılan hizmetlerden memnun. Hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.
Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5