MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

MHP’li Aday Adayı Ensivri; ‘Hayvancılığın Gelişimi İçin Önemli Bir Adım’

MHP’li Aday Adayı Ensivri; ‘Hayvancılığın Gelişimi İçin Önemli Bir Adım’   Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Aday  Adayı Veteriner hekim Doğan Ensivri, Akhisar’da İl Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürlüğü ve Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürlüğünce  gerçekleştirilen Damızlık koç dağıtım törenine katıldı. Koyun ve Keçilerde verimliliği geliştirme amaçlı Akhisar Hayvan pazarında gerçekleştirilen Damızlık Koç […]

MHP’li Aday Adayı Ensivri;  ‘Hayvancılığın Gelişimi İçin Önemli Bir Adım’
05 Mayıs 2018 - 14:14 'de eklendi ve 2890 kez görüntülendi.

MHP’li Aday Adayı Ensivri;

‘Hayvancılığın Gelişimi İçin Önemli Bir Adım’

 

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Aday  Adayı Veteriner hekim Doğan Ensivri, Akhisar’da İl Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürlüğü ve Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık müdürlüğünce  gerçekleştirilen Damızlık koç dağıtım törenine katıldı.

Koyun ve Keçilerde verimliliği geliştirme amaçlı Akhisar Hayvan pazarında gerçekleştirilen Damızlık Koç dağıtım töreninde Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili İsmail Kaya, Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Kılıç ve Akhisar Ziraat Odası Başkanı Ahmet Akbuğa’da yer aldı.

Törenin ardından besiciler ile bir araya gelen MHP’li aday adayı Veteriner Hekim Doğan Ensivri, daha öncesinde sivil toplum örgütlerinde aldığı görevlerde bu konu üzerinde bakanlıktan taleplerinin olduğunu ifade eden Ensivri, “Akhisar’da hayvancılığın gelişimi için yapılmış güzel bir hizmet. 85 Besicimize hibe edilen bu koçlar mutlaka faydalı olacaktır. İl ve İlçe Müdürlerimize bu çalışmalarından dolayı bir vatandaş olarak teşekkür ediyorum” dedi.

Damızlık koçların bakım ve aşılarının önemli olduğunu belirterek tavsiyelerde bulunmayı ihmal etmedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5