MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Ensivri “Sanat bir toplumun atar damarıdır”

Ensivri “Sanat bir toplumun atar damarıdır” Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Aday Adayı Veteriner Hekim Doğan Ensviri, Akhisar Belediyesi öncülüğünde ve Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün destekleri ile açılan Motiflere Yolculuk sergisini ziyaret etti. Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesinde geçtiğimiz Çarşamba günü açılışı yapılan sergiyi ziyaret ederek kurs eğitmeni Şehriban Hatip, Kursiyerlerden biri olan Kent Konseyi […]

Ensivri “Sanat bir toplumun atar damarıdır”
05 Mayıs 2018 - 15:12 'de eklendi ve 1600 kez görüntülendi.

Ensivri “Sanat bir toplumun atar damarıdır”

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Aday Adayı Veteriner Hekim Doğan Ensviri, Akhisar Belediyesi öncülüğünde ve Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün destekleri ile açılan Motiflere Yolculuk sergisini ziyaret etti.

Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesinde geçtiğimiz Çarşamba günü açılışı yapılan sergiyi ziyaret ederek kurs eğitmeni Şehriban Hatip, Kursiyerlerden biri olan Kent Konseyi Engelli Meclisi Başkanı Yeliz Dedeoğlu ve kursiyerler ile görüştü.

Kursiyerler ile bir araya gelen MHP’li Aday Adayı Ensivri, Sanat’ın bir toplumun ayakta durma sebeplerinden birisi olduğunu ifade ederek. “Sanat Bir Topumun atar damarıdır. Bu yüzden bu sergiye emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Gerçekten çok büyük emekler verilmiş eserler var burada.  Hepsi birbirinden güzel ve özenle işlenmiş.” Dedi.  Ensvir sergi ziyaretinde, sergilenen eserler hakkında kursiyerlerden de bilgi aldı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5