MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

ÖZDEN AYPAR AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

ÖZDEN AYPAR AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI Ziraat Mühendisi Özden Aypar  Ak partiden milletvekili aday adayı oldu. Uzun yıllar Ziraat mühendisi olarak çalışan aynı zamanda çiftçilikle uğraşan  Özden Aypar  Ak partiden milletvekili aday adayı oldu. Görev yaptığı  Ahmetli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Ziraat Mühendisliği görevinden istifa eden Aypar millet vekili aday adaylığını kamu oyuna duyurdu. […]

ÖZDEN AYPAR AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
28 Nisan 2018 - 9:01 'de eklendi ve 11570 kez görüntülendi.

ÖZDEN AYPAR AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

Ziraat Mühendisi Özden Aypar  Ak partiden milletvekili aday adayı oldu. Uzun yıllar Ziraat mühendisi olarak çalışan aynı zamanda çiftçilikle uğraşan  Özden Aypar  Ak partiden milletvekili aday adayı oldu. Görev yaptığı  Ahmetli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Ziraat Mühendisliği görevinden istifa eden Aypar millet vekili aday adaylığını kamu oyuna duyurdu.

 

ZİRAAT MÜHENDİSİ ÖZDEN AYPAR KİMDİR ?

 

25 Mayıs 1980 tarih doğumlu aslen Salihlili olan Özden AYPAR hem Ahmetli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Ziraat Mühendisliği hem de çiftçilik yapmaktadır.

2004 yılında Köy-Mer Projesi kapsamında Manisa Ahmetli İlçesi Gökkaya Mah. Tarım Danışmanı olarak göreve başlamış olup,halen Ahmetli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde Ziraat Mühendisi olarak görev yapmaktadır.

İlk,  orta ve lise öğrenimini Salihli’de tamamlamış olan Özden AYPAR 2002 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesini bitirmiş halen Manisa Celal Bayar Üniversitesi Alaşehir M.Y.O Tarımsal Bilimler Bölümünde yüksek lisans yapmaktadır.

Ahmetli İlçesinde üzüm yetiştiriciliği ile ilgili hazırladığı proje uygulanmaktadır.Manisa üzüm yetiştiricilerinin ve halkın sorunlarını çözmek adına projeler hazırlayan ve hazırlayacağını memleketine bir borç olarak bilen Özden AYPAR evli ve bir çocuk annesidir.

ÖZDEN AYPAR AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

ÖZDEN AYPAR AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5