MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

SOLOTÜRK PİLOTLARI MANİSA’DA

SOLOTÜRK PİLOTLARI MANİSA’DA   Turizm Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında 21 Nisan Cumartesi günü Manisa’da yapacakları gösteri uçuşu için Manisa’da bulunan SoloTürk Pilotlarından Yüzbaşı Erhan Günar ve Üsteğmen Emrah Bayrı Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Pilot Yüzbaşı Erhan Günar, 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri içerisinde SoloTürk Gösterisinin de […]

SOLOTÜRK PİLOTLARI MANİSA’DA
20 Nisan 2018 - 17:17 'de eklendi ve 575 kez görüntülendi.

SOLOTÜRK PİLOTLARI MANİSA’DA

 

Turizm Haftası kutlama etkinlikleri kapsamında 21 Nisan Cumartesi günü Manisa’da yapacakları gösteri uçuşu için Manisa’da bulunan SoloTürk Pilotlarından Yüzbaşı Erhan Günar ve Üsteğmen Emrah Bayrı Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Pilot Yüzbaşı Erhan Günar, 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri içerisinde SoloTürk Gösterisinin de yer aldığını, kendilerinin de Manisa semalarında gösteri uçuşu yapacaklarını söyledi. Hafta sonu yapılacak gösteri öncesi iki kez prova yapıldığını belirten Günar, yarın yapılacak gösteriye tüm Manisalıları beklediklerini ve güzel bir gösteri ile Manisalıların karşısına çıkacaklarını ifade etti.

Vali Güvençer, ziyaretleri nedeniyle konuk pilotlara teşekkür ederek, Türk Hava Kuvvetlerinde görev yapan pilotların her zaman takdir ve beğeni ile izlendiğini, yarın yapılacak gösteri uçuşunda Manisalıların büyük bir keyif alacaklarına inandığını söyledi.

Konuk pilotlar ziyaret anısına Vali Güvençer’e SoloTürk’e ait uçak maketi ve fotoğraf hediye ettiler.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5