MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Ak Parti Yunusemre’de Kadın Kolları Kaplan’a Emanet

Ak Parti Yunusemre’de Kadın Kolları Kaplan’a Emanet AK Parti Yunusemre teşkilatında Gençlik Kolları başkanlığına H. İlkcan Durmaz’ın atanmasının ardından İlçe kadın kolları başkanı da atandı. Yeni atanan İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Kaplan, mazbatasını aldı. Kısa bir süre önce Şükran Irmak tarafından boşalan Yunusemre İlçe Kadın Kolları başkanlığına ilk olarak Manisa’da, ardından da Ankara Genel Merkez tarafından yapılan […]

Ak Parti Yunusemre’de Kadın Kolları Kaplan’a Emanet
13 Nisan 2018 - 6:14 'de eklendi ve 3712 kez görüntülendi.

Ak Parti Yunusemre’de Kadın Kolları Kaplan’a Emanet

AK Parti Yunusemre teşkilatında Gençlik Kolları başkanlığına H. İlkcan Durmaz’ın atanmasının ardından İlçe kadın kolları başkanı da atandı. Yeni atanan İlçe Kadın Kolları Başkanı Ebru Kaplan, mazbatasını aldı.

Kısa bir süre önce Şükran Irmak tarafından boşalan Yunusemre İlçe Kadın Kolları başkanlığına ilk olarak Manisa’da, ardından da Ankara Genel Merkez tarafından yapılan mülakatın ardından Ebru Kaplan’ın getirildiği bildirildi.

Ebru Kaplan Kimdir?
Evli ve 5 yaşında bir oğlu olan Kaplan Erciyes Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Japon Dili ve Edebiyatı ve Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları ve İşletme bölümü mezunu.
Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5