MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Başkan Çelik “Elektrik işlerini yetkisiz kişilere yaptırmayın”

Başkan Çelik “Elektrik işlerini yetkisiz kişilere yaptırmayın” Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz hafta yapılan kongreyle yeniden Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanlığı görevine seçilen Adem Yüküm ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz hafta yapılan kongrenin ardından yeniden Elektrik Teknisyenleri odası Başkanlığı görevine seçilen Adem Yüküm ve yönetimine Oda Binasında […]

Başkan Çelik “Elektrik işlerini yetkisiz kişilere yaptırmayın”
13 Mart 2018 - 11:52 'de eklendi ve 406 kez görüntülendi.

Başkan Çelik “Elektrik işlerini yetkisiz kişilere yaptırmayın”

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz hafta yapılan kongreyle yeniden Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanlığı görevine seçilen Adem Yüküm ve yönetimine tebrik ziyaretinde bulundu.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz hafta yapılan kongrenin ardından yeniden Elektrik Teknisyenleri odası Başkanlığı görevine seçilen Adem Yüküm ve yönetimine Oda Binasında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Elektrikçi esnafının hayat içerisinde insanlar için önemli bir yere sahip olduğunu ifade eden Başkan Çelik “Elektrikçiler Odası Başkanımız Adem yüküm ve yönetimine geçtiğimiz günlerde yapılan kongrede yeniden göreve seçilmeleri nedeni ile bir tebrik ziyaretinde bulunuyoruz. Değerli Başkanımız ve yönetimine üstün başarılar diliyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak Elektrikçiler Odası ile her zaman fikir alışverişi içerisindeyiz. Kapımız Odamıza ve tüm üyelerine her zaman açık. Elektrik konusu önemsenmesi gereken bir konudur. En ufak ihmal ve hata can ve mal kayıplarına sebebiyet verebilir. Elektrik ile ilgili işlerin işin ehline yaptırılması ve denetimlerinin çok iyi bir şekilde yapılması hayati bir önem taşıyor. Bugün hayatımıza vaz geçilmez bir yere sahip olan elektrik ve buna bağlı elektrikli araçların sağlıklı bir şekilde çalışması ile ilgili çaba ve gayret sarf eden Elektrikçi esnafı ve Oda yönetimine bizlere her zaman vermiş oldukları destekler nedeni ile teşekkür ediyorum. Bu vesile ile vatandaşlarımızı da ihmale gelmeyecek bu konular noktasında da uyarmak istiyorum. Şehzadeler Belediyesi olarak biz elektrikçilik işlerini ehliyetsiz bir şekilde yasa dışı yollarla yapmak isteyen kişilerle ilgili gereken tüm denetimleri yapıyoruz. Ancak burada en önemli denetim mekanizması halkın kendisidir. Elektrik ile alakalı bir iş yaptıracaklarında Oda üyesi olmayan kişilerden iş yaptırmasınlar ki her hangi bir olumsuzluk ile karşılaşmasınlar. Bunun yanında da şehrimizin genelini ilgilendiren tüm konularda fikir alışverişi içerisindeyiz. Esnaf dostu bir belediye olmanın gerekliliğini de yerine getiriyoruz” dedi.

“ESNAFLAR OLARAK SİZDEN MEMNUNUZ”

Başkan Çelik’in yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Adem Yüküm “Bu nazik ziyaretiniz nedeni ile yönetimimiz ve tüm esnaflarımız adına çok teşekkür ediyoruz. Sizinle yaptığımız çalışmalara önem gösteriyoruz. Biz Elektrik Teknisyenleri Odası ve esnafları olarak sizlerden memnunuz. Kayıt dışı ile ilgili ciddi anlamda çaba sarf ettiğinizi yakından biliyoruz. Bizlere ve esnaflarımıza vermiş olduğunuz destekler nedeni ile size çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5