MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Engelliler Komisyonu Akhisar’da Toplandı

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu, Akhisar’da sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi. Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu, Şubat ayı toplantısını Akhisar’da gerçekleştirdi. Komisyon Başkanı Süleyman Kahramanlar ve komisyon üyeleri Hatice Gözeten, Ahmet Cülen, Muhittin Yıldız ve Hikmet Çağan, ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinasyon […]

Engelliler Komisyonu Akhisar’da Toplandı
01 Mart 2018 - 8:39 'de eklendi ve 889 kez görüntülendi.

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu, Akhisar’da sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya geldi.

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Engelliler ve Kadın Hakları Komisyonu, Şubat ayı toplantısını Akhisar’da gerçekleştirdi. Komisyon Başkanı Süleyman Kahramanlar ve komisyon üyeleri Hatice Gözeten, Ahmet Cülen, Muhittin Yıldız ve Hikmet Çağan, ilk olarak Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinasyon İşleri Müdürlüğünü ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri tarafından ağırlanan komisyon üyeleri, ilçedeki engelli ve kadın dernekleri hakkında bilgi aldı.
Engelli Temsilcilerini Dinlediler
Koordinasyon Merkezi ziyaretinin ardından Engelli ve Kadın Hakları Komisyonu, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Akhisar Şubesi’ni ziyaret etti. Burada Akhisar Şube Başkanı Celaleddin Çabuk tarafından karşılanan komisyon üyeleri, engelli dernek temsilcilerin sorunlarını dinledi. Buradaki toplantıya Akhisar Engelliler Kent Konseyi Başkanı Yeliz Dedeoğlu, Türkiye Engelliler Konfederasyonu Üyesi Fikret Türk, En-Der Başkanı Mücahit Şahin, Beyaz Yunus Derneği Başkanı Orhan Ejder, Down Sendromlular Derneği Başkan Yardımcısı Nevin Çolakoğlu katıldı. Komisyon üyeleri, toplantının ardından Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve Akhisar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni de ziyaret ederek, Akhisar temaslarını noktaladı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5