MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Ege Bölgesi “Cengiz Ergün” Dedi

Ege Bölgesi “Cengiz Ergün” Dedi BELEDİYE Başkanları Birliği tarafından düzenlenen Geleneksel En Beğenilen Belediye Başkanları Yarışması’nda, halkın oylarıyla Ege Bölgesi’nin en beğenilen belediye başkanı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün oldu. Belediye Başkanları Birliği tarafından Geleneksel En Beğenilen Belediye Başkanı Yarışması gerçekleşti. 7 coğrafi bölgede en başarılı büyükşehir belediye başkanlarının belirlendiği yarışmada Ege Bölgesi’nde Manisa […]

Ege Bölgesi “Cengiz Ergün” Dedi
28 Şubat 2018 - 19:03 'de eklendi ve 1912 kez görüntülendi.
Ege Bölgesi “Cengiz Ergün” Dedi

BELEDİYE Başkanları Birliği tarafından düzenlenen Geleneksel En Beğenilen Belediye Başkanları Yarışması’nda, halkın oylarıyla Ege Bölgesi’nin en beğenilen belediye başkanı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün oldu.

Belediye Başkanları Birliği tarafından Geleneksel En Beğenilen Belediye Başkanı Yarışması gerçekleşti. 7 coğrafi bölgede en başarılı büyükşehir belediye başkanlarının belirlendiği yarışmada Ege Bölgesi’nde Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olurken, İç Anadolu Bölgesi’nde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Akdeniz Bölgesi’nde Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Marmara Bölgesi’nde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Güneydoğu Bölgesi’nde Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ve Doğu Anadolu Bölgesi’nde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın en beğenilen büyükşehir belediye başkanları oldukları belirlendi. Belediye Başkanları ödüllerini 3 Mart’ta Ankara’da düzenlenen törenle alacakları belirtildi.
“Layık olmaya çalışıyoruz”
Belediye Başkanları Birliği’ne ve oylamada kendisini tercih eden Manisalılara teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Şehrimize en güzel hizmetleri verebilmek için 2009 yılından bu yana mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Sevdamız olan Manisa’mızı bir adım daha ileriye götürmenin çabası içindeyiz. Tarafsız anket ve kamuoyu yoklamalarında şahsıma karşı gösterilen teveccüh, doğru yolda olduğumuzun göstergesi. Bizleri bu güzelliklere layık gören tüm vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Biz bu teveccühe layık olmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5