MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Okul Üzümü & Akıl Üzümü Projesi Devam Edecek!

Okul Üzümü & Akıl Üzümü Projesi Devam Edecek! Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım, AK Parti Manisa il kongresi için şehrimizdeydi. Büyük bir katılım ile gerçekleşen kongrede Manisa için müjdeler verdi. En önemlisi, “Okul Üzümü Projesinin” devam edeceğiydi. Sabuncubeli Tüneli yaz ayında açılacak. Yüksek Hızlı Tren Projesinin Ankara – Afyon – İzmir güzergahında yapım çalışmalarının hızla devam […]

Okul Üzümü & Akıl Üzümü Projesi Devam Edecek!
13 Şubat 2018 - 16:21 'de eklendi ve 579 kez görüntülendi.

Okul Üzümü & Akıl Üzümü Projesi Devam Edecek!

Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım, AK Parti Manisa il kongresi için şehrimizdeydi. Büyük bir katılım ile gerçekleşen kongrede Manisa için müjdeler verdi. En önemlisi, “Okul Üzümü Projesinin” devam edeceğiydi. Sabuncubeli Tüneli yaz ayında açılacak. Yüksek Hızlı Tren Projesinin Ankara – Afyon – İzmir güzergahında yapım çalışmalarının hızla devam ettiğini söyledi.

Alaşehirli hemşehrilerimiz iki pankart açtı. Birincisi okul üzümü projesinin devam etmesini istediler, buna anında “Okul Üzümü Projesi devam edecek” diye cevap verdi. İkinci pankart “Alaşehir’e Yüksek Hızlı Tren Durağı Yapılsın” talebiydi. Buna bir cevap vermedi. Pankartı gördüğünü söyledi.

Alaşehir Milattan Önce kurulmuş tarihi bir kentimiz. Yıllarca trenlerin durduğu bir şehir. Uşak sonrası yüksek hızlı trenin Alaşehir’de durması talebi çok haklı ve yerinde bir talep. Sarıgöl, Kula, Alaşehir ve çevresinde en az 150-200 bin nüfus yaşıyor. Projede yapılabilecek bir değişiklik ile talebin yerine getirilmesi üzüm kenti Alaşehir’e yakışacaktır.

Dr.Muzaffer Yurttaş

Okul Üzümü & Akıl Üzümü Projesi Devam Edecek!

Okul Üzümü & Akıl Üzümü Projesi Devam Edecek!

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5