MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Oğlunun adını ‘Beşiktaş’ koydu

Oğlunun adını ‘Beşiktaş’ koydu Manisa’da fanatik Beşiktaş taraftarı Mesut Karasi  şu an 4 yaşında olan oğluna Beşiktaş adını verdi. Şehzadeler ilçesine bağlı Ege Mahallesi’nde çay ocağı işeten Mesut Karasi Beşiktaş’a olan sevgisinden dolayı oğluna Beşiktaş ismini verdi. Çocukluğundan beri evlendiğinde çocuğuna Beşiktaş adını vermenin hayalini kurduğunu belirten baba Karasi, “Çocukluk hayalimdi. Ortaokuldaydım, daha yeni evliliği öğrenmeye […]

Oğlunun adını ‘Beşiktaş’ koydu
15 Ocak 2018 - 15:47 'de eklendi ve 3151 kez görüntülendi.

Oğlunun adını ‘Beşiktaş’ koydu

Manisa’da fanatik Beşiktaş taraftarı Mesut Karasi  şu an 4 yaşında olan oğluna Beşiktaş adını verdi.

Şehzadeler ilçesine bağlı Ege Mahallesi’nde çay ocağı işeten Mesut Karasi Beşiktaş’a olan sevgisinden dolayı oğluna Beşiktaş ismini verdi. Çocukluğundan beri evlendiğinde çocuğuna Beşiktaş adını vermenin hayalini kurduğunu belirten baba Karasi, “Çocukluk hayalimdi. Ortaokuldaydım, daha yeni evliliği öğrenmeye başladığımda evlendiğimde çocuğum olursa adını Beşiktaş koyacağımı söylemiştim. Ailem çocuğum olduktan sonra buna karşı çıktı. Muhammet Ali ismi de babamın hayaliydi. Benim asıl hayalim Beşiktaş 1903 koymaktı. O da olmuyor zaten. Ben de ön ismine Muhammet Ali’yi yazdım. Sonra da Beşiktaş ismini koydum” dedi.

Şehzadeler ilçesine bağlı Ege Mahallesi’nde çay ocağında da müşterilerinin tamamına yakını  Beşiktaş taraftarı olduğunu söyleyen Mesut Karasi Beşiktaş maçı olduğu günlere çalışmadığını söyledi.

Minik Muhammet Ali Beşiktaş’ın tek hayali ise Beşiktaş‘ın Portekizli yıldızı Pepe’den imzalı bir forma almak istediğini söyledi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5