MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

BAŞKAN ÇAĞLAYAN VE YÖNETİMİNDEN BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISINA ZİYARET

BAŞKAN ÇAĞLAYAN VE YÖNETİMİNDEN BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISINA ZİYARET Manisa Gördesliler Derneği Başkanı Uğur Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri   Orman Su İşleri Bakanlığı 4 Bölge Müdürlüğüne, Bölge Müdür Yardımcısı olarak atanan  Mehmet İbrahim ÇOLAK hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.   Manisa’da faaliyet gösteren Manisa Gördesliler Derneği    Orman Su İşleri Bakanlığı 4 Bölge Müdürlüğüne, Bölge Müdür Yardımcısı olarak atanan  […]

BAŞKAN ÇAĞLAYAN VE YÖNETİMİNDEN BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISINA ZİYARET
27 Aralık 2017 - 16:57 'de eklendi ve 4866 kez görüntülendi.

BAŞKAN ÇAĞLAYAN VE YÖNETİMİNDEN BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISINA ZİYARET

Manisa Gördesliler Derneği Başkanı Uğur Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri   Orman Su İşleri Bakanlığı 4 Bölge Müdürlüğüne, Bölge Müdür Yardımcısı olarak atanan  Mehmet İbrahim ÇOLAK hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

Manisa’da faaliyet gösteren Manisa Gördesliler Derneği    Orman Su İşleri Bakanlığı 4 Bölge Müdürlüğüne, Bölge Müdür Yardımcısı olarak atanan  Mehmet İbrahim Çolak’ı  makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Çağlayan 8 ila 10 bin  arasında Manisa’da  Gördes’li olduğuna dikkat çekti. Başkan Çağlayan ” Manisa’da hemen hemen her sektörde Gördes’li vatandaşlarımız çalışmaktadır. Kamu kuruluşlarında özel sektörde  çok sayıda  dernek üyemizi görmek mümkün. Sizde bir Gördes’lisiniz.  İdari yüksek makamlarda Gördesli hemşehrimizin bulunması bizler için bir onurdur.  Başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Orman Su İşleri Bakanlığı 4. Bölge Müdürlüğü, Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet İbrahim Çolak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ” Gördes’imizde iş imkanları kısıtlı iş arayan  çok sayıda hemşehrimiz Manisa’da. İnsanlar doğduğu yerde değilde doyduğu yerde yaşıyorlar. Manisa’da iş yönünden imkan olduğundan dolayı  çok sayıda hemşehrimiz var. Size çok teşekkür ederim”  dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5