MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

SPİL MAHALLESİ’NE 2 YENİ OYUN PARKI

SPİL MAHALLESİ’NE 2 YENİ OYUN PARKI   Yunusemre Belediyesi, Spil Mahallesi’nde iki alana çocuk oyun grubu kurdu. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar ile oyun gruplarına kavuşan çocukların sevinçleri görülmeye değerdi.   Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Spil Mahallesi’nde 4329 ile 4360 sokakta çocuk oyun grubu yapımı gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca oyun gruplarının […]

SPİL MAHALLESİ’NE 2 YENİ OYUN PARKI
26 Aralık 2017 - 17:56 'de eklendi ve 5324 kez görüntülendi.

SPİL MAHALLESİ’NE 2 YENİ OYUN PARKI

 

Yunusemre Belediyesi, Spil Mahallesi’nde iki alana çocuk oyun grubu kurdu. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar ile oyun gruplarına kavuşan çocukların sevinçleri görülmeye değerdi.

 

Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Spil Mahallesi’nde 4329 ile 4360 sokakta çocuk oyun grubu yapımı gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca oyun gruplarının konuşlandırdığı alanda çevre düzenleme çalışmasına devam ediyor. Oyun gruplarının alana konuşlandırması ile sevinçten havalara uçan çocuklar, yapılan çalışmalardan dolayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür etti. Spil Mahalle Muhtarı Şakir Kaya yapılan çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti vurgulayarak, “Mahallemizde park yoktu. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz mahallemizde bulunan 4360 Sokak ile muhtarlık binamızın yan tarafında bulunan 4329 sokakta park yaptılar. Çocuklarımız bu parklarda çok eğleniyorlar. Yunusemre Belediyesi’nin mahallemizde yaptığı hizmetlerden memnunuz. Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye yapılan hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Spil Mahalle sakini Ersan Çelik hizmetlerden duyduğu memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi: “Mahallemizin güzelleşmesi için belediye ekiplerimiz çalışmalarda bulunuyor. Çocuklarımızın geleceği açısından bu parklarımız çok önem arz ediyor. Yunusemre Belediyesi’ne hizmetinden dolayı çok teşekkür ederiz”

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5