MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

DEMİRCİLİLER 11.OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

DEMİRCİLİLER 11.OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ Demircililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği, 11. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirdi. Manisa Öğretmenevi’nde gerçekleşen genel kurulda mevcut başkan Yüksel Ülker yeniden başkanlığa seçildi. Genel Kurula AK Parti Manisa Milletvekilleri Recai Berber ve Selçuk Özdağ, AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk ve sivil toplum kuruluşu […]

DEMİRCİLİLER 11.OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ
23 Aralık 2017 - 16:08 'de eklendi ve 3197 kez görüntülendi.

DEMİRCİLİLER 11.OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Demircililer Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneği, 11. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirdi. Manisa Öğretmenevi’nde gerçekleşen genel kurulda mevcut başkan Yüksel Ülker yeniden başkanlığa seçildi. Genel Kurula AK Parti Manisa Milletvekilleri Recai Berber ve Selçuk Özdağ, AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Burada bir konuşma yapan Başkan Yüksel Ülker, “Demircimizin tamamını kucaklayacak şekilde bir yönetim belirledik. Demircimizin bir sloganı vardır el dokuma halıcılığın çok olduğu yıllarda “Ya dokursun ya okursun”  diye. Şimdi bu ya birlik olursun ya birlik olursun şeklinde değişti.  3 aydır yaptığımız görüşmelerde Mevlana’nın dediği gibi ‘Gel ne olursa ol gel’ anlayışı ile siyasi görüşü ne olursa olsun, hangi köyden olursa olsun tek gayemiz Demircimiz olmalı fikrini güçlü şekilde oluşturduk.  Manisa’da yaşayan hemşehrilerimizi derneğimize sahip çıkmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber ise,   Demircililerin sadece Manisa’da değil üç büyük şehirde de örgütlendiğini kaydetti.   Berber, gittikleri her yerde  geleneklerini ve kültürlerini sürdürdüklerini belirterek,  “Demircili kardeşlerimizle her zaman beraberiz. Bize Ankara’da düşen ne varsa yapmaya hazırız.  Demirci’nin büyükşehirden hizmet alamamasını televizyonlardan şantaj olarak ne yazık ki duyduk.   Bir büyükşehir Belediye Başkanı bir bölge için oradaki yatırımlar duracak diyorsa kusura bakmasın  bu ilçeler hizmeti bekleyebilir ama Cengiz Bey sende bekle halkımız seni 2019’da sandıkta bekliyor. Beklemenin ne olduğunu gösterecek sana.   Böyle bir anlayışı öncelikle kınıyoruz. Seçime kadar biz yarış yaparız. Seçimden sonra  bütün vatandaşlarımız hizmet bakımından eşit seviyededir” diye konuştu.   AK Parti Manisa Milletvekilli Selçuk Özdağ ve Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk da birer konuşma yaparak yeni yönetime görevinde başarılar diledi. Demirci Belediyesi tarafından vatandaşlara keşkek ikram edildi. Halk oyunları gösterisi sunuldu. Davul şov gösteriyle genel kurul sona erdi.

 

DEMİRCİLİLER 11.OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

DEMİRCİLİLER 11.OLAĞAN GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5