MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Milli İstihdam Seferberliği Ödül Töreninde Ali Uçak’a ödül  verildi

Milli İstihdam Seferberliği Ödül Töreninde Ali Uçak’a ödül  verildi Milli İstihdam Seferberliği kapsamında en fazla istihdam sağlayan şirket ve illere ödülleri verilmesi   için  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım  Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Milli İstihdam Seferberliği Ödül Törenine katıldı. Programda, Milli İstihdam Seferberliği kapsamında en fazla istihdam sağlayan şirket ve illere ödülleri verildi. Firma başına […]

Milli İstihdam Seferberliği Ödül Töreninde Ali Uçak’a ödül  verildi
14 Aralık 2017 - 17:05 'de eklendi ve 9133 kez görüntülendi.

Milli İstihdam Seferberliği Ödül Töreninde Ali Uçak’a ödül  verildi
Milli İstihdam Seferberliği kapsamında en fazla istihdam sağlayan şirket ve illere ödülleri verilmesi   için  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım  Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Milli İstihdam Seferberliği Ödül Törenine katıldı.

Programda, Milli İstihdam Seferberliği kapsamında en fazla istihdam sağlayan şirket ve illere ödülleri verildi. Firma başına istihdamını en fazla artıran iller arasında Manisa’da yer aldı.

Manisa’dan Uçak Kardeşler Gıda Seracılık Uluslararası Nakliye Plastik San. Ve TicLtd. Şti  adına Ali Uçak aldı. İş adamı Ali Uçak sosyal medyada yaptığı açıklamada “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı istihdam seferberliği işgücüne katılım zirvesinde, seferberliğe destek veren ve en çok istihdam yaratan firmalar kapsamında Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Düzenlenen ve Bir Çok Bakanımızın Katıldığı Törende Ödülümüzü Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başkanımızın Elinden Aldık”  ifadelerini kullandı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5