MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Gördes’lilerden Salon Reyhan Kuaföre Ziyaret

Gördes’lilerden Salon Reyhan Kuaföre Ziyaret Manisa Gördesliler Dernek (GÖRDER) Başkanı Uğur Çağlayan ve Dernek yönetim kurulu üyeleri Manisa’nın Şehzadeler ilçesi Dinçer Mahallesi 2602 sokakta faaliyet gösteren ‘Salon Reyhan Fatoş kuaför’ü ziyaret etti. Manisa Gördesliler Dernek Başkanı Uğur Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri Manisa’da ziyaretlerine devam ediyor. İşletmeciliğini Süleyman Arıkan ve Fatoş Arıkan’nın yaptığı Salon Reyhan […]

Gördes’lilerden Salon Reyhan Kuaföre Ziyaret
23 Kasım 2017 - 20:12 'de eklendi ve 2634 kez görüntülendi.

Gördes’lilerden Salon Reyhan Kuaföre Ziyaret

Manisa Gördesliler Dernek (GÖRDER) Başkanı Uğur Çağlayan ve Dernek yönetim kurulu üyeleri Manisa’nın Şehzadeler ilçesi Dinçer Mahallesi 2602 sokakta faaliyet gösteren ‘Salon Reyhan Fatoş kuaför’ü ziyaret etti.

Manisa Gördesliler Dernek Başkanı Uğur Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri Manisa’da ziyaretlerine devam ediyor. İşletmeciliğini Süleyman Arıkan ve Fatoş Arıkan’nın yaptığı Salon Reyhan Fatoş Kuaföre ziyarette bulunan Manisa Gördesliler Dernek Başkanı Uğur Çağlayan ve yönetim kurulu üyeleri birlik beraberlik mesajı verdiler.

“Memnuniyetini ifade ettiler”

Salon Reyhan Fatoş kuaförün işletmeciliği yapan Süleyman Arıkan ve Fatoş Arıkan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler. Süleyman Arıkan “Bugün iş yerimize Manisa Gördesliler Dernek Başkanı Uğur Çağlayan ve eşi Emine Çağlayan, Gençlik kolları Başkanı Hüseyin Arslantaş, Dernek Başkan Yardımcısı, Dernek yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda dernek üyesi ziyaretimize geldi. Bende bir Gördes’liyim. Gördes’lileri iş yerimde ağırlamaktan çok memnun oldum Buraya gelen veya gelemeyen herkese çok teşekkür ederim ” şeklinde konuştu.
Fatoş Arıkan ise ” Bu Fatoş Kuaförü Gördes’lilerin kuaförüdür. Burada Gördes’lileri ağırlamaktan çok memnun oldum. Biz de Gördes’liyiz. Dernek Başkanımız sayın Uğur Çağlayan ve yönetim kurulu üyelerimizle görüşmelerimiz devam ediyor. Dernek ile protokol imzalayacağız. Önümüzde günlerde Manisa Gördesliler Dernek üyelerine fatoş kuaförümüzde yüzde 20’ye varan indirim uygulanacak” şeklinde konuştu.

Çağlayan “Gördesliler Manisa’da istihdam sağlıyor”

Manisa Gördesliler Dernek Başkanı Uğur Çağlayan ziyarette basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Başkan Çağlayan Gördeslilerin Manisa’da her sektörde faaliyet gösterdikleri ve istihdam sağladıklarına vurgu yaptı. Başkan Çağlayan sözlerine şöyle devam etti;

“Manisa’da yaşayan Gördesliler çeşitli sektörlerde işletmeleri mevcut. Gördesliler Manisa’da işçi istihdamı sağlıyor. Manisa’da Organize Sanayi Bölgesinde mevcut fabrikalarda da çalışan üyelerimiz var. Bizlerde Dernek olarak üyelerimize istihdam konusunda yardımcı oluyoruz. Biz Dernek yönetimi olarak Manisa’da yaşayan Gördes’lilere her türlü konuda yardımcı oluyoruz” dedi.

Başkan Çağlayan “Kültürümüzü yaşatıyoruz”

Manisa Gördesliler Dernek Başkanı Uğur Çağlayan Dernek çalışmaları hakkında kısaca bilgiler verdi. Başkan Çağlayan Manisa’ da yaşayan Gördesliler olarak kültürünü ve geleneği gelecek nesillere aktarmak olduğunu aktardı. Başkan Çağlayan sözlerine şöyle devam etti;

“Manisa Gördesliler Derneği olarak kültürümüzü gelenek ve göreneklerimizi bu dernek sayesinde yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmaktır. Biz Gördes’liler olarak esnaf ziyareti yapıyoruz. Şuan da da Süleyman Arıkan ve Fatoş Arıkan’nın işlettiği Fatoş Kuaföre ziyarette bulunduk. Yeni iş yerinde hayırlı olsun temennisinde bulunduk” dedi.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5