MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ  EĞİTİMDEN ÇOK YARARLI SEMİNER

ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ  EĞİTİMDEN ÇOK YARARLI SEMİNER Genelde  içeriği yüzünden öğretmenlerce  çok sıkıcı bulunan seminer haftalarında  olduğumuz şu dönemde Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  personeline yönelik oldukça  yararlı bir dizi etkinlik  düzenledi. Geçen yıl İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Hüseyin Güneş ;  göreve geldiği günden beri fark yaratmaya devam ediyor. “Öğrenen okul”, “Öğrenen […]

ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ  EĞİTİMDEN ÇOK YARARLI SEMİNER
08 Eylül 2017 - 18:52 'de eklendi ve 6220 kez görüntülendi.

ALAŞEHİR İLÇE MİLLİ  EĞİTİMDEN ÇOK YARARLI SEMİNER

Genelde  içeriği yüzünden öğretmenlerce  çok sıkıcı bulunan seminer haftalarında  olduğumuz şu dönemde Alaşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  personeline yönelik oldukça  yararlı bir dizi etkinlik  düzenledi.

Geçen yıl İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlayan Hüseyin Güneş ;  göreve geldiği günden beri fark yaratmaya devam ediyor. “Öğrenen okul”, “Öğrenen eğitimci kadrosu”  kavramları üzerinde duran Güneş ; “Alaşehir’e geldiğimiz günden beri alışıla gelmiş çizgilerin ötesine geçip, fark yaratacak olumlu adımlar atma  çabası  içerisinde bulunduk.Bu kapsamda Prof.Dr  Necati Cemaloğlu bey ile  iletişme geçerek Alaşehir’de ki eğitim ordumuza katkı sunmalarını  istedik.Bizi kırmayarak  şehrimize gelen sayın  hocamıza  çok teşekkür ederiz.Hocamız;  iki gün boyunca  ilçemizde görev yapan  yaklaşık 1200 e yakın okul müdürü, müdür başyardımcısı, müdür yardımcısı ve öğretmen seminer verdi.Ayrıca  hocamızın  şehrimize gelmesinde  bize sponsor olarak yardımcı  olan Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odası başkanına ve yönetimine şükranlarımı sunuyorum. Her şey Alaşehir eğitimi için, her şey evlatlarımız için…” dedi.

Seminere katılan  öğretmen ve yöneticiler;  alışılmışın dışında gerçekleşen seminerden oldukça memnun kaldıkları gözlemlendi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5