MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

MANİSA’DA HASTANELER KIRMIZI BEYAZA BÜRÜNDÜ

MANİSA’DA HASTANELER KIRMIZI BEYAZA BÜRÜNDÜ Manisa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı hastaneler 15 Temmuz Halk Destanı’nın yıl dönümünde Genel Sekreter Uzm. Dr. Ayhan KORKMAZ’ın talimatıyla bayraklarla donatılarak adeta kırmızı beyaza büründü. 15 Temmuz 2016’da devletimize ve milletimize karşı başlatılan hain kalkışma girişiminden sonra resmi anma günü olarak ilan edilen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli […]

MANİSA’DA HASTANELER KIRMIZI BEYAZA BÜRÜNDÜ
16 Temmuz 2017 - 9:12 'de eklendi ve 6375 kez görüntülendi.

MANİSA’DA HASTANELER KIRMIZI BEYAZA BÜRÜNDÜ

Manisa Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliğine bağlı hastaneler 15 Temmuz Halk Destanı’nın yıl dönümünde Genel Sekreter Uzm. Dr. Ayhan KORKMAZ’ın talimatıyla bayraklarla donatılarak adeta kırmızı beyaza büründü.

15 Temmuz 2016’da devletimize ve milletimize karşı başlatılan hain kalkışma girişiminden sonra resmi anma günü olarak ilan edilen 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ne ilişkin açıklama yapan Genel Sekreter Korkmaz, şanlı milletimiz yaşanılan karanlık günü tarihin karanlık sayfalarına gömerek bir halk destanı yazmıştır dedi.  Korkmaz sözlerine şöyle devam etti. Milletimiz tarihin her sahnesinde güçlü karakteri ve asil ruhuyla hep başrolde yer almıştır. Hiçbir zaman devletsiz ve bayraksız yaşamamıştır, yaşayamamıştır. Halkımızın bu özelliğini unutma gafletine düşerek hain kalkışmayı planlayan kişiler kahraman milletimizin önünde duramadan geldikleri gibi gitmişlerdir.  Aziz milletimiz, ülkemizin en uzun gecesini karanlık bir geceden aydınlık bir sabaha çıkarmayı bilmiştir. Takdire şayan bir dik duruş sergileyen devlet büyüklerimizin yanında büyük millet olma karakterini göstererek tanklara, uçaklara karşı gövdelerini siper etmişlerdir dedi.

Bizler Manisa Kamu Hastaneler Birliği olarak tüm sağlık çalışanları ve sağlık tesisi yöneticilerimizle birlikte hastanelerimizde şanlı bayrağımızı dalgalandırarak 15 Temmuz Halk Destanı ruhunu yaşatmak istedik açıklamasını yapan Korkmaz, Allah devletimize ve milletimize böyle karanlık günleri tekrar yaşatmasın diyerek tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5