MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

Başsavcı ve Ağır Ceza Reisi, Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya veda etti

Başsavcı ve Ağır Ceza Reisi, Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya veda etti Akhisar’da 2 yıldır görev yapan ve tayini çıkan Akhisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı ile Ağır Ceza Reisi Aytaç Ballı, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret ederek veda etti. Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun (HSK) atama kararnamesi ile Başsavcı Mehmet Nadir Yağcı Burdur İl […]

Başsavcı ve Ağır Ceza Reisi, Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya veda etti
07 Temmuz 2017 - 21:05 'de eklendi ve 858 kez görüntülendi.

Başsavcı ve Ağır Ceza Reisi, Belediye Başkanı Salih Hızlı’ya veda etti

Akhisar’da 2 yıldır görev yapan ve tayini çıkan Akhisar Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı ile Ağır Ceza Reisi Aytaç Ballı, Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret ederek veda etti.

Hakimler ve Savcılar Kurulu’nun (HSK) atama kararnamesi ile Başsavcı Mehmet Nadir Yağcı Burdur İl Cumhuriyet Başsavcılığına, Ağır Ceza Reisi Aytaç Ballı ise İzmir Hakimliğine atandı. Akhisar’da görev yapmaktan büyük onur duyduklarını ifade eden Başsavcı Mehmet Nadir Yağcı, Belediye Başkanı Salih Hızlı’nın gösterdiği desteklerine dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Salih Hızlı ise Başsavcı ve Ağır Ceza Reisine yeni görev yerlerinde başarılar dileyerek günün anısına Akhisar’ı simgeleyen zeytin ve zeytinyağlarından oluşan şilt ile Spor Toto Süper Lig’de mücadele veren Akhisar Belediyespor’un sırtında 45 numaralı ve isimleri yazan formaları takdim etti.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5