MANİSA'DA SONDAKİKA. COM  MANİSAHABERLERİ  MANİSAHABER MANİSAGÜNDEM MANİSAGÜNDEMİ MANİSA AJANS HABERLERİ  MANİSA KAZA HABERLERİ MANİSADA DEPREM MANİSASPOR  Manisa'da cinayet  Manisa'da taciz Manisa'da tecavüz  Manisa'da Trafik kazası   Manisa'da intihar  Manisa'da silahlı kavga

MANİSA GÖRDESLİLERDEN İFTAR YEMEĞİ

MANİSA GÖRDESLİLERDEN İFTAR YEMEĞİ GÖRDESLİLER GELENEKSEL  İFTAR YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ GÖRDESLİLERDEN  750 KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ Manisa Gördesliler Derneği bu yıl ikincisini düzenlediği  geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.  Yoğun katılımın olduğu iftarda Birlik beraberlik mesajları verildi. Manisa Gördesliler Derneği Manisa’da yaşayan Gördeslilere ve Dernek  üyelerine   Şehzadeler ilçesi Çağatay Uluçay Ortaokulu bahçesinde   İftar yemeği verdi.  İftar Yemeğine […]

MANİSA GÖRDESLİLERDEN İFTAR YEMEĞİ
19 Haziran 2017 - 19:58 'de eklendi ve 1550 kez görüntülendi.

MANİSA GÖRDESLİLERDEN İFTAR YEMEĞİ

GÖRDESLİLER GELENEKSEL  İFTAR YEMEĞİNDE BİRARAYA GELDİ

GÖRDESLİLERDEN  750 KİŞİLİK İFTAR YEMEĞİ

Manisa Gördesliler Derneği bu yıl ikincisini düzenlediği  geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.  Yoğun katılımın olduğu iftarda Birlik beraberlik mesajları verildi.

Manisa Gördesliler Derneği Manisa’da yaşayan Gördeslilere ve Dernek  üyelerine   Şehzadeler ilçesi Çağatay Uluçay Ortaokulu bahçesinde   İftar yemeği verdi.  İftar Yemeğine  Turgutlu Cumhuriyet Savcısı  İsmail Lale,   Manisa Baro Başkanı avukat Ali Arslan,    Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Önal, Yunusemre  Belediyesi Başkan Yardımcısı Şule Uygur,  CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Semih Balaban ve yönetim kurulu üyeleri,  Büyük Birlik Partisi eski Manisa  İl Başkanı Ali Uysal,  Manisa Balıkesir Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İsmail Önay,  Manisa Çerkes Kültür Derneği Başkanı Rafet Tunçkılıç, Azerbaycan Kültür Dayanışma Derneği Başkanı Gaffer Hangül,  Demircililer Yardımlaşma-Dayanışma ve Kültür Derneği eski  Başkanı Nurullah Sevim , Orman ve Su İşleri Bakanlığı 4.  Bölge Müdürlüğü  Milli Parklar  Şube Müdürü İbrahim Çolak,  Manisa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fevzi Yüksel, Çağatay Uluçay Ortaokulu Müdürü Mehmet Göksu, ve Müdür Yardımcısı Murat Dellal Manisa Gördesliler Derneği üyeleri  ve davetliler katıldı.

 Manisa Gördesliler Derneği Başkanı  Uğur Çağlayan İftar sonrasında  Basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.  Başkan Çağlayan  ramazan  ayı  yardımlaşmanın yüksek olduğu bir ay olduğuna dikkat çekerek “Bugün burada Manisa Gördesliler Derneği  yönetim kurulu üyelerinin hazırlamış olduğu  750 kişilik iftar yemeğinde bir araya geldik. Biz bu iftarı  Manisa Gördesliler Derneği  olarak geleneksel hale getirdik bu sene 2. düzenledik. Manisa protokolü, Siyasi Parti temsilcileri, Sivil Toplum kuruluşları temsilcileri  ve dernek üyelerimiz katıldı.  Katılım yoğundu. Davetimize  katılan  Tüm misafirlerimize teşekkür ederim. Ayrıca  Bizlere destek olan Yunusemre Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcılarına  ayrıca Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar’a teşekkür ederim”  dedi.

BAŞKAN ÇAĞLAYAN  “BİRLİKTEN GÜÇ DOĞUYOR”

Dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla yorulmazlar diyerek sözlerine devam eden Manisa Gördesliler Derneği Başkanı  Uğur Çağlayan  “Dernek olarak Gelecek nesiller için yapılacak çok işlerimiz  var.  Kültürümüzü gelenek ve göreneğimizi  çocuklarımıza aktarmak unutturmamak için çalışıyoruz.  Her zaman Gördeslilerin  Manisa’da  bir kapısı  olduğunu unutmamalılar. Bir telefon kadar yakınız . Birlikten güç doğduğunu zaten şimdi de gördük”şeklinde konuştu. Dernek Başkanı Uğur Çağlayan  ve yönetim kurulu üyeleri misafirlerle tek tek ilgilenerek, katılımlarından dolayı teşekkür etti.

HABER:KENAN YÜCEEL/MANİSA

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
google5ddbd6b0541026f5